Jump to content



Σοβαρά προβλήματα με καινούριο υπολογιστή


ggeorge

Recommended Posts

Δυστηχώς δεν προσπαθουν και τόσο όσο νομίζεις(ή μπορεί να μη ξέρουν κιόλας) :)

Μισές δουλειές κάνουν και σε ταλαιπωρούν μόνο δίχως να σου λύνουν το πρόβλημα.

Αν ήξερε εξ αρχής αυτός ότι έξω ο κόσμος μπορεί και τιμωρεί όσους συμπεριφέρονται έτσι, δεν θα τύχαινες τέτοιας αντιμετώπισης, θα είχες απο τη 1η μέρα ένα σωστό μηχάνημα. Και το ξέρουν όσοι κάνουν σωστά τη δουλειά τους και θέλουν να πάνε μπροστά. Τώρα αυτός προφανώς είναι και άσχετος με το αντικείμενο αλλά δε νοιάζεται κιόλας αν είναι σωστός επαγγελματίας... ειδικά αυτό με τα win και το modem...

Όσο για τα προβλήματα σου, μάλλον το raid σου κάνει προβλήματα, όπου παραπέμπει είτε σε λάθος στήσιμο είτε σε ελλατωματική μητρική(χαλασμένος raid controller κ.τ.λ.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

ας την αλλαξουν την μητρικη και ας βαλουν μια αλλη,αφου εχει rma και εγγυηση για 2-3 χρονια νομιζω.Βαλε μια MSI ή ASUS ή καποια αλλη ας προτεινουν και τα παιδια του λαμπ.....:...: :upside::T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από athlon=greek

ας την αλλαξουν την μητρικη και ας βαλουν μια αλλη,αφου εχει rma και εγγυηση για 2-3 χρονια νομιζω.Βαλε μια MSI ή ASUS ή καποια αλλη ας προτεινουν και τα παιδια του λαμπ.....:...: :upside::T:

Και εγώ πιστεύω ότι η μητρική φταίει. Αναβάθμιση ΒIOS έκανες ? Aλλά ακόμα και να μην έχεις κάνει, στειλ' την πίσω.

Link to comment
Share on other sites

φιλε η προσωπικη μου γνωμη ειναι να αναφερεις το καταστημα απο το οποιο αγορασες το pc (θεμελειωδης αρχη του ''κολολειτουργικου'' ,που ονομαζεται νεοφιλελευθερος καπιταλισμος στην τελευταια του vercion που ''λουζομαστε'' , ειναι ο ανταγωνισμος)

εκτος και αν δεν ειναι τα πραγματα ετσι οπως τα λες.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε καμια καλή που την εχετε δοκιμάσει. Εχω core 2duo 6600 και 2 GB μνήμη (2Χ1) Τωρα εχω την GIGABYTE 965P-ds4, GBIT SATA RAID , 3IEEE. Το μόνο που θελω να εχει είναι firewire για τα videakia μου .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.