Jump to content



ASUS Striker Extreme Intel LGA775 nVidia 680i SLI


GoriLLakoS

Recommended Posts

Εχει κανει πολλες μερες τον κυκλο του διαδυκτιου...αλλα αφου δεν ειδα κανεναν να την αναφερει την βαζω εγω..:)

Tα στοιχεια αυτα ηταν πανω στην asus αλλα τα κατεβασανε..

Intel

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Επισης εχει ψηφιακο pwm και οχι πυκνωτες γυρω απο το socket...:D:D:D

Κάτι που δε βοήθησε ιδιαίτερα την DFI 975 να ξεφύγει από τον πάτο, ή την Foxconn να γλιτώσει τον τίτλο "firestarter" ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Κάτι που δε βοήθησε ιδιαίτερα την DFI 975 να ξεφύγει από τον πάτο, ή την Foxconn να γλιτώσει τον τίτλο "firestarter" ;)

οι πυκνωτες που απουσιαζουν παντως...βοηθανε στην μονωση....που να ξηλωνεις πυκνωτες και να τους κολλας απο κατω(it smells like hipro5) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος υποστηρίζει 1333 FSB (αν θυμάμαι καλά διάβασα πως θα υποστηρίζει CPU's με FSB 1333 όταν αυτοί κυκλοφορήσουν - προφανώς μετά-Kentsfield quadcore). Και τώρα η off topic ερώτηση: οι τωρινές μητρικές θα τους σηκώνουν τους επεξεργαστές αυτούς;

Link to comment
Share on other sites

:OT: παιδια μπορει να μου λυσει καποις μια απορια?

το heat pipe ξεκιναει απο το south και παει sto north και μετα συνεχιζει...

τα αλλα 2 σημεια με ψυκτρα τι ακριβως ειναι??

xexe ψιλο-noobας... :sorry::OT:

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ μερικά reviews (είναι της EVGA, αλλά επειδή το chipset είναι ίδιο το ποστάρω εδώ αντί να ανοίξω καινούργιο thread).

X-bit labs

AnandTech

Με μία γρήγορη ματιά που τα έριξα μου έκανε εντύπωση το συμπέρασμα στο οποίο καταλήγουν τα 2 sites!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.