Jump to content


Μεγαλη διαφορα Τ αναμεσα στους 2 πυρηνες


ea6gka

Recommended Posts

ενωμενοι ειναι οι πυρηνες , δε παιζει να ειναι τοσο στραβο το καπακι , δλδ αν εχει τοση ανωμαλια σε αποσταση χιλιοστων, τα ρεστα μου. παντως κανενα προβλημα δε μου εχει παρουσιασει να ειμαι ειλικρινεις αλλα ξενερωνω καθε φορα που το βλεπω, να στειλω κανα mail στην ιντελ ή θα παει στα spam ? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ενωμενοι ειναι οι πυρηνες , δε παιζει να ειναι τοσο στραβο το καπακι , δλδ αν εχει τοση ανωμαλια σε αποσταση χιλιοστων, τα ρεστα μου.

Το αυτό.... :confused: Αλλά και να μην ήταν ενωμένοι, σε τόσο μικρές αποστάσεις δε νομίζω να μην υπήρχε μεταφορά θερμότητας απο τον ένα στον άλλο. Αναμένω ακόμα μια εξήγηση.... :confused:

(πολλά ρωτάω κι εγώ, ε; :p)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν ειναι ομως περιεργο να βγαζει απειρες ωρες orthos με τετοιες θερμοκρασιες στα 3600? Μηπως παιζει τπτ αλλο, πρεπει να κατσω να βγαλω την big typhoon απο το 2ο pc μαλλον να δω αν θα εχει διαφορα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.