Jump to content



AGP 6800 CARDS


lord

Recommended Posts

Σαν πολύ δεν έριξε της τιμές του το eshop στης agp 6800 πως και ετσι ?

Μέχρι πρόσφατα αυτές της κάρτες της χρυσοπληρώναμε πολύ πιο πάνω από την άξια τους συμφωνά με την απόδοση τους μιλώ πάντα

http://www.eshop.gr/search_per.phtml?category=%CA%C1%D1%D4%C1+%C3%D1%C1%D6%C9%CA%D9%CD&title=6800

Link to comment
Share on other sites

Καλές τιμές αλλά τίποτα το τραγικό όλες είναι βασισμένες στην πλατφόρμα της le με απλές ddr μνήμες και όχι ddr2 εξ ου και τα 128mb μνήμης. Θέλουν ξεκλείδωμα (αν σου κάτσει) και μπόλικο o/c για να φτάσουν μια 6800GT η GS

Πριν από ένα χρόνο και κάτι ψιλά το πλαίσιο τις έδινε στα 90 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

θα τους μηνουν στα ραφια αν δεν της κατεβασουν για σκοτομα ασε που ειναι και λιγο παλιες. εχτως και αν χαλασει σε κανεναν η καρτα και δεν εχει εγγυσει και τον ποια σουν στην αναγκη!

Link to comment
Share on other sites

α οχι με συγχωρει η χαρη σου αλλα στην εγγυηση οταν αντικαθησταται ενα προιον αντικαθησταται με ενα ΙΔΙΟ ή αν δεν υπαρχει το οσο το δυνατο κοντινοτερο προς τα ΠΑΝΩ δε θα δεχομουνα ΠΟΤΕ να μου δωσουν χειρωτερο επιδη δεν ειχαν ιδιο....ας μου εδιναν 7800gs δε φταιω εγω που δεν ειχαν....ασε που θα επερναν απο τη κατασκεβαστρια οχι απο το καταστημα αν δεν ειχαν και υπευθηνη ειναι η κατασκεβαστρια εταιρια...

Link to comment
Share on other sites

Φαίνετε το εν λόγο κατάστημα αποφάσισε να σοβαρεύσει τις τιμές και σε αλλά προϊόντα agp

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.513113

αυτή η κάρτα χτες είχε 425 ευρώ σήμερα έχει 185 ευρώ

55% πτώση τιμής

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.