Jump to content


Πρόβλημα! Δέν μου ανοίγει την σελίδα 192.168.1.1 για να κάνω ρυθμισεις στο router


Recommended Posts

  • 2 years later...

Gyus gia na mn ta polilogw...... mpika sto internet egrapsa to default gate way kai me pige se mia istoselida tin opia m zitaei ID kai PASSWORD !!! alla egw dn 8umamai kanena apo ta dio!! prospa8isa to ID:admin kai to PASSWORD:admin/1234/ kai alla diafora !! alla dn empenai kanena apo auta!!KSEREI KANEIS KANENAN TROP GIA NA VRW TO ID M KAI TO PASSWORD M??? PLEASE GRAPSTE M OSO PIO GRIGORA GINETAI!

EUXARISTW!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δε φταιει ο ανθρωπος, τιποτα δε πειραξε.

Ενα πραγμα μονο θα σου πω, με το που διαβασα τον τιτλο καταλαβα κατευθυαν οτι εχεις zyxel!

To ειχα και εγω το προβλημα στο 650R. Νομιζω οτι το προβλημα λυνεται με επανεγκατασταση του firmware.

MAN KSEREIS KANENA TROPO GIA NA VRW TO ID M KAI TO PASSWORD M !!DOKIMASA TO ADMIN GIA ID ALLA DN MPANEI!!!KSEREIS PWS ALLIWS MPORW NA VRW TO ID M KAI TO PASSWORD M???

Link to comment
Share on other sites

Μπας κι είσαι ο Μικρός Γιαννάκης ρε;

Φτιάξε τις καταχωρήσεις σου σε ανθρώπινα ελληνικά (χαρακτήρες και σύνταξη) και άνοιξε ένα καινούριο θέμα με το πρόβλημα σου.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Μ ???? Ι ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ????

Link to comment
Share on other sites

Δε με ενδιαφέρει να καταλάβω το πρόβλημα σου. Με ενδιαφέρει να ακολουθείς τους κανόνες του forum.

Α ΕΝΤΑΞΕΙ!!ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!!ΣΥΓΝΩΜΗ!ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΙΘΗΣΕΙΣ???(ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ??)

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές εμένα στο modem αλλάζει η local ip(αλλάζω συχνά τα μοντεμ που έχω για δοκιμές)

Για να βρώ ποια έχει πάρει

Run->cmd->ipconfig/all

Βρές τον ethernet adaptor σου και το default gateway θα είναι αυτο του modem :victory:

Ps:Malolo,διάβασε την ιστορία του μικρού Γιαννάκη και μόλις το διαβάσεις ΟΛΟ κάνε thread ;)

Link to comment
Share on other sites

Malolos, για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε, πρέπει να κάνεις ένα καινούριο νήμα (thread), στα ελληνικά, στο οποίο θα μας εξηγείς και ποιο πρόβλημα έχεις, και ποιο μηχάνημα έχεις. Με μαντεψιές δε γίνεται να σε βοηθήσουμε.

Σε παρακαλώ, μην το συνεχίσεις εδώ, αλλά εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορεί να μην έχει καμία σχέση με αυτό που σκέφτομαι, αλλά κάνε ένα<br /> <br /> C:/>tracert www.google.com<br /> <br /> και δώσε τα αποτελέσματα...<br /> <br /> Και τρέξε και το Angry Ping από την 192.168.1.1 μέχρι και 192.168.1.255 και δες αν υπάρχει άλλος υπολογιστής στο δίκτυο...<br /> <br /> Τα συμπτώματα μου θυμίζουν λίγο ΜΙΤΜ (Man In The Middle) περίπτωση, αλλά μπορεί να έχω και άδικο...<br /> <br /> <br /> <br /> ΑΣΧΕΤΟ!!!

Είδα τα πρώτα ποστ μόνο.... :hehe: :hehe: + καραλολ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

εχω προβλημα εχω ενα ΖΧΗΝ Η108L και θελω να ενεργοποιησω ports οταν παταω 192.168.1.1 μου λεει protected object:hmm: σκεφτηκα μου ελεγε να πατησω username kai password πατησα admin,admin αλλα τιποτα δεν ξερω αν καταλαβατε γιατι δεν εννοω αυτο που νομιζετε οτι εννοω δεν μου το βγαζει σε σελιδα μου το βγαζει στον browser παραδινομαι:agree:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.