Jump to content



στρατος και iPod


g_0x

βοηθατε τι να παρω λοιπον:  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

παιδες γελασα πολυ με ολα αυτα.ωραια!!!μαλλον λοιπον για psp το βλεπω αν και καλοκοιταω το 4GB...Καπως ετσι σκεφτομαι τη σκοπια.τερμα θεου.4 το πρωι.ποιος θα ερθει να σε ενοχλησει.και να ερθει θα τον δεις.τεσπα.ειδομεν.για τα ψυρισματα φοβαμαι παντως και στο κεντρο θα παω με το παλιο μου mp3 με την ταπεινη 256 μνημη.αλλωστε εκει νομιζω δεν προλαβαινεις κ πολυ για μουσικη.τεσπα.ποσο ομως παει ενα PSP με μνημη βαρβατη(ας πουμε 2GB?) και ποσο διαρκουν οι μπαταριες του?δεν ειμουν φαν των παιχνιδομηχανων και δεν εχω ασχοληθει με το αθλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

λοιπον παιδες απορια.Ποσο εχει ενα PSP με καλωδιο για pc και μια μνημη 1-2GB?τι firmware να κοιταξω να εχει?ειδα κατι προσφορες αλλα δε ξερω αν στο value εχει καλωδιο συνδεσης για πισι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πρότεινα να πάρεις κάτι αφου πάρεις πρωτα μετάθεση. Και αυτο το λέω γιατι 1) κατα την πρωτη μου μετάθεση μετα βίας μπορούσα να ακούσω έστω και ράδιο απο το κινητο ενω 2)κατα τη δευτερη μετάθεση όλοι μερα έπαιζα PS2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks

Εγώ θα'χω συντροφιά το SX1 μου πάντως...:innocent:

(μαζί θα μπουμε παλιοσειρααααα....)

pict4276dp9.jpg

ε λολ τι λες ρε μαν 3 χρονων κινητο και 150ευρα?οποιος σκασει για sx1 με 1 γκικα πανα απο 110ευρα ειναι θυμα ;P με 120 παιρνεις 7610! φιλε αποψη μου ειναι να παρεις κανα κινεζικο tpod με 4 γκικα 50 ευρα να ακους μουσικη και αν στο κλεψουν δεν θα σε νοιάξει και πολu ;P τωρα psp αμα ψαξεις για used κοιτα ναναι απο ver 2.71 και κάτω και ναι καλωδιο εχει το psp μεσα ειναι το απλο μινι usb

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Guard1an [23-11-2006 12:04]

Να μας ειδοποιείς όταν έχεις σκοπιά να κοιμόμαστε ήσυχοι...

Αρχική απάντηση από ea6gka [22-11-2006 23:47]

παρε και ποπ κορν στη σκοπια , ακου εκει ταινιες :hehe:

ελεος

+1 :T:

μετά αναρωτιόμαστε γιατί αυτή η χώρα πάει ΚΑΤΑ ΔΙΑΟΛΟΥ. Ξυπνάτε ρεεεεεεεεεεεεέ. Θα μπούνε οι "γείτονες" και "φίλοι" μας οι Τούρκοι και θα μας γ@μήσουν, γιατί κάποιοι ανεύθυνοι βλέπανε το "James Bond" την ώρα που έπρεπε να έχουν τα στραβά τους ορθάνοιχτα !!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου φίλε μου. Με το σκεπτικό που επικρατεί στις μέρες μας σε πολλά θέματα, τα έχω

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παιδιά :blink: . Μια ταίνια είπε να δει το παλικάρι και του την βγάλατε ξυνή. Ελάχιστα πράγματα μας προσφέρει ο στρατός και ελάχιστα πράγματα του προσφέρουμε και εμείς. Πηγαίνουμε εμείς φαντάροι για να πλουτίζουν οι κατασκευαστές όπλων.

Σύνταξη στα 18 στράτευση στα 100.

Link to comment
Share on other sites

...χαχα...πολυ γελιο εχω ριξει λεμε...:D ...λοιπον εγω ψηφισα το ipod 30gb και θα σου ελεγα να μην κανεις το λαθος και δωσεις 190 για τα 4gb θα το μετανιωσεις μεσα σε μια βδομαδα...εχοντας το 60gb μαν πραγματικα..σαν αποδοση ηχου και χειρισμος...δεν υπαρχει κατι καλυτερο..ουτε zen ουτε μεν ουτε τπτ...για μενα ή ipod 30gb ή psp+2gbMS :T:

Link to comment
Share on other sites

μορτις με εφτιαξες...τα λεφτα μαζευονται σιγα σιγα κ τα χριστουγεννα μαλλον θα μου το κανω δωρο...

οσο για τους φιλους μας πατριωτες:δε πατε να υπηρετησετε εσεις για μενα?πραγματικα δε μου καιγεται καρφι αν μπουνε οι φιλοι μας τουρκοι να μας παρουνε τα εδαφη...αλλωστε δεν εχω περιουσια.ο κοκκαλης εχει κ αυτος θα κλαιει.εγω γιαυτον θα παω να σκοτωθω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x

μορτις με εφτιαξες...τα λεφτα μαζευονται σιγα σιγα κ τα χριστουγεννα μαλλον θα μου το κανω δωρο...

οσο για τους φιλους μας πατριωτες:δε πατε να υπηρετησετε εσεις για μενα?πραγματικα δε μου καιγεται καρφι αν μπουνε οι φιλοι μας τουρκοι να μας παρουνε τα εδαφη...αλλωστε δεν εχω περιουσια.ο κοκκαλης εχει κ αυτος θα κλαιει.εγω γιαυτον θα παω να σκοτωθω?

Ελλαδα δεν ειναι μονο ο Κοκκαλης m8

Link to comment
Share on other sites

και ο βαρδινογιαννης και το χρηματιστηριο κ για ολα οσα εγω θα παω να πολεμησω αν γινει η στραβη.οτι τους καιει να μην χασουνε.αλλιως και κανενας δε θα μας την επεφτε αν καποτε υποθετικα γινει.τεσπα εγω λεω να την κοψουμε εδω γιατι το φορουμ δεν ειναι πολιτκο και πολλοι θα νευριαζουνε.ας γυρισουμε στο θεμα.

ξερει κανενας ποσο αυτονομια εχει το πιες πι?και τι φιρμγουεαρ να προτημισω περα απο το 1.5 γιατι ειναι λιγο παλιο και τωρα τα νεα ειναι με 3 νομιζω αν θυμαμαι καλα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x [Σήμερα, στις 17:01]

και ο βαρδινογιαννης και το χρηματιστηριο κ για ολα οσα εγω θα παω να πολεμησω αν γινει η στραβη.οτι τους καιει να μην χασουνε.αλλιως και κανενας δε θα μας την επεφτε αν καποτε υποθετικα γινει.τεσπα εγω λεω να την κοψουμε εδω γιατι το φορουμ δεν ειναι πολιτκο και πολλοι θα νευριαζουνε.ας γυρισουμε στο θεμα.

ξερει κανενας ποσο αυτονομια εχει το πιες πι?και τι φιρμγουεαρ να προτημισω περα απο το 1.5 γιατι ειναι λιγο παλιο και τωρα τα νεα ειναι με 3 νομιζω αν θυμαμαι καλα?

Αν θα πολεμησεις δεν θα πολεμησεις γι αυτα αυτο εννοω ...το οτι ο στραοτσ ως εχει ειναι απειρη μαλ@κια αυτο ειναι γνωστο ...προτιμουσα ενα τετραμηνακι hard core εκπαιδευση παρα 12-14 μηνες να βλεπω video στην σκοπια (και για να μην ρωτησης οχι δν ειμαι στρατοκαβλος αλλα εφοσον παμε υποχρεωτικα ας μαθουμε και 2 πραματα που ισως μας σωσουν τον κολο καποια μερα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 17:26]

Αν θα πολεμησεις δεν θα πολεμησεις γι αυτα αυτο εννοω ...το οτι ο στραοτσ ως εχει ειναι απειρη μαλ@κια αυτο ειναι γνωστο ...προτιμουσα ενα τετραμηνακι hard core εκπαιδευση παρα 12-14 μηνες να βλεπω video στην σκοπια (και για να μην ρωτησης οχι δν ειμαι στρατοκαβλος αλλα εφοσον παμε υποχρεωτικα ας μαθουμε και 2 πραματα που ισως μας σωσουν τον κολο καποια μερα)

αντε να εξηγήσεις σε μερικά παληκάρια τις αξίες που μας έμαθαν οι γονείς μας φίλε ison. Δεν πρόκειται να τις καταλάβουν ΠΟΤΕ. Μόνο περί χρήματος ξέρουν να μιλάνε. Κι εγώ το σταματάω εδώ το θέμα. Δεν αξίζει να χαλιόμαστε. Έτσι κι αλλιώς βλέποντας τη σημερινή νεολαία -δεν είμαι και τόσο μεγάλος, μη νομίζετε, πριν 8 χρόνια πήγα φαντάρος- χάνω οποιαδήποτε ελπίδα για το μέλλον αυτού του τόπου. Ήσυχος, με αυτούς για φύλακές μας, ποτέ δε θα ήμουν έτσι κι αλλιώς. Είτε παρακολουθούν τηλεόραση στη σκοπιά, είτε όχι.

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλαρακι δε πας εσυ να φυλαξεις σκοπια αν ειναι?εσυ τι κανεις διαφορετικο και την λες ετσι?επειδη εχεις καποια ιδεοδη κ ιδανικα?δε θα κανουμε μαθηματα ιστοριας στο λαμπ ουτε θα το κανουμε πολιτικο το φορουμ.αν εσυ εχεις προβλημα με το τι θα κανω εγω κ τι κανουν ηδη καποιοι αλλοι στη σκοπια τους την ωρα που "φυλανε" την "πατριδα" τοτε στειλε πμ ή κανε καταγγελια στον διηκητη.ή σε καμια εφημεριδα.εισαι τελειως εκτος θεματος.

Link to comment
Share on other sites

αλλες 2 σειρες γεμισες απο τη στιγμη που ειπες σταματας...τεσπα...

κανεις να με διαφωτισει για το πι ες πι?και κατι ακομα.με το value η το base pack εχει καλωδιο συνδεσης με το πισι?πλζ αν ξερει καποιος ας πει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας πω κι εγώ που έκανα 2 χρόνια στα Τεθωρακισμένα;

Ότι και να γίνει μη πολυσκάτε. Υπομονή όση χρειαστεί, μην προκαλείτε άσκοπους μπελάδες, περνάτε καλά με σειρές, νέους και παλιούς και στο τέλος θα έχετε ιστορίες να λέτε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.