Jump to content



PDA or Smart phone ?


Alexandros

Recommended Posts

Το μιο α701 δεν το σκεφτεσαι καθολου δηλαδη?

Eγω θα σου προτεινω ενα απο τα eten x500, mio a701, htc p3300. Για το τριτο δεν εχω προσωπικη αποψη. Το μιο ειναι αυτο που κραταω ακομα και ειμαι ικανοποιημενος 100% (ειδικα με την τελευταια ρομ-αγγλικη χρησιμοποιω αλλα υπαρχει και ελληνικη). Δεν εχει δυστυχως wifi αλλα λογω μνημης, επεξεργαστη και ποιοτητας κατασκευης με κερδισε. Το ετεν το πηρε το ποταμι (απο ποιοτητα κατασκευης δεν με ικανοποιησε η εν λογω εταιρια, οχι οτι εμφανισε προβλημα αλλα αν δεν τον προσεχα μπορει και να το εκανε). Γενικοτερα ομως ειναι μια υπερπληρης συσκευη που διαθετει τα παντα. Το htc μου αρεσει πολυ, εχει τα παντα αλλα κομματακι αδυναμο επεξεργαστη.

Kαι ασχετα με το τι σκεφτεσαι να παρεις κοιταξε καλα τι δινει το καθενα μαζι σαν προσθετο εξοπλισμο (βαση αυτοκινητου, φορτιστη αυτοκινητου, θηκη κλπ). Αν δεις τι τιμες εχουν αυτα τα εξαρτηματα μονα τους θα τρελαθεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnG85

Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα...smartphone με pda.Ok πραγματοποιεί και κλήσεις αλλά δεν παύει να είναι pda...

’σε ρε χαλβά... διάβασε το thread πρώτα να δείς ποιος ανέφερε το N95. Tα nokia ούτε smartphone δεν αξίζει να λέγονται! με το κωλοsymbian... Τέσπα, Καλημέρες!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DuKe [Σήμερα, στις 13:19]

’σε ρε χαλβά... διάβασε το thread πρώτα να δείς ποιος ανέφερε το N95. Tα nokia ούτε smartphone δεν αξίζει να λέγονται! με το κωλοsymbian... Τέσπα, Καλημέρες!!

Αγαπητέ χαλβά το thread το έχω διαβάσει.Δεν είδα φως και μπήκα.Το ποιος ανέφερε το Ν95 που κολλάει ???Αναφέρεις επίσης οτι δεν αξίζει να λέγεται ούτε smartphone και οτι έχει και κωλοsymbian.Βλέπω ότι στηρίζεις την άποψή σου με ακράδαντα επιχειρήματα...Ενώ το μηχανάκι δεν έχει βγει καν στην αγορά...Αλλους τους εξυπηρετεί το symbian άλλους όχι.Αν εσύ θες να έχεις windows ακόμα και στο ξυπνητίρι σου ή στον αναπτήρα σου σεβαστό αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το symbian είναι κωλοsymbian...Τεσπα και καλησπέρες !

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ένα HTC 3600 θα ήταν η καλύτερη αγορά αυτή τη στιγμή. Θα μπορούσες να χρησιμοποιείς έναν εξωτερικό δέκτη BlueTooth GPS. H συσκευή έχει BlueTooth ver2.0 που σημαίνει ότι θα μπορείς να έχεις συνδεδεμένα και τα HandsFree σου την ίδια ώρα χωρίς κανένα πρόβλημα :)

Εγώ έχω το S200. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ με GPS, και το μόνο μειονέκτημα της συσκευής είναι η ταχύτητα. Το 3600 έχει κλάσεις ανώτερο επεξεργαστή, πράγμα που το κάνει ένα "διορθωμένο" S200!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.