Jump to content



Απορία για LOTR - The Return of the king...


GreekSuPreMaCy

Recommended Posts

Λοιπόν,

από τότε που κυκλοφόρησε το LOTR - The Return of the king για PC είχα την εξής απορία:

Γιατί στο Main menu μου έχει ανενεργή την επιλογή CO-OP (Δηλαδή να παίξεις Multiplayer το game)? To είχα τερματίσει ελπίζοντας ότι θα μου κάνει unlock το multiplayer και πάλι τίποτα... Ξέρει κανείς τίποτα σχετικό? Έχω ψάξει και για patch Που να "ξεκλειδώνει" το multiplayer και πάλι...nothing... :(

Μετά από τόσο καιρό απλά μου έχει μείνει η απορία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

Νομιζω οτι ειναι για να παιξεις με καποιον αλλο ,αλλα οχι μεσω internet.Eιναι για να παιζουν δυο απο το ιδιο computer,τουλαχιστον εγω ετσι το επαιζα πριν κανα 2 χρονια.

Ακριβως. Ειναι για διπλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Ακριβως. Ειναι για διπλο.

Ναι ρε συ οκ... συμφωνώ σε όλα αλλά... εμένα γιατί ειναι απενεργοποιημένη η επιλογή?? Πως μπορώ να την ενεργοποιήσω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Οντως περιεργο....

Εχεις συνδεμενο κανα joypad στο PC?????

Όχι δεν έχω συνδέσει τίποτα... Φαντάσου ότι το έχω κάνει και 3 φορές install & uninstall για να δω αν παίζει τίποτα στραβό και έχω αλλάξει και PC και πάλι τίποτα, απενεργοποιημένη η επιλογή CO-OP. Το έχω τερματίσει το παιχνίδι και πάλι τίποτα, κατέβασα και 100% Save Game και πάλι τίποτα! Δεν είναι τίποτα σημαντικό για μένα απλά είναι από τα "προβλήματα" που έχω κολλήσει να το "λύσω"... Κάποια εξήγηση πρέπει να έχει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Και γω αυτο φανταστηκα....

Παντως ειναι πολυ διασκεδαστικο παιχνιδι για διπλο.

Πωωωωω μόλις ειδοποίησα να μου φέρουνε αύριο ένα Gamepad... αν είναι αυτό θα κάνω πολλά γέλια... ΕΛΕΟΣ! Χεχεχε... Θα κάνω ποστ αύριο να σας πω... Thanx πάντως!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από disssconected [Σήμερα, στις 08:49]

Ναι για να σου έχει "ξεκλειδωμένο" το μενού co-up πρέπει να έχεις συνδεμένο gamepad...εεε ρε γέλια που θα κανεις...;):)

Πωπωπωπωπωπω!!! Πόσο έλεος πρέπει να είμαι για να μην το σκεφτώ τόσο καιρό??? Σύνδεσα gamepad και μου άνοιξε την επιλογή! Μπράβο ρε παιδιά! Μιλάμε το είδα και έκανα κάτι γέλια από τα νεύρα μου...:mad: Κυριλέ πάντως το έχω παρατήσει το παιχνίδι εδώ και αιώνες που το είχα τερματίσει και τώρα ψήνομαι να παίξω με κανα φιλαράκι το διπλό! :D

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.