Jump to content



SuperPi 32M Ranking Flame


GoriLLakoS

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από hipro5

Μνήμες 442MHz......

5305MHz_Super-Pi_32M_10.03m_442MHz_1_1.png

Μνήμες 408MHz......

5305MHz_Super-Pi_32M_10.02m_408MHz_1_1.png

.......Κι ένα όχι και πολύ tweaked, στα γρήγορα και απλά έτσι για να υπάρχει...... :)

[hwbot] hipro5 - 9m 59s 562ms - Core 2 Duo Conroe X6800 @ 5328Mhz - under LN2 - Rams Powered by DDR Maximizer[/hwbot]

5328MHz_Super-Pi_32M_9.59m_410MHz_1_1.png

.

Θεος ο παλιος...:T:

Τελικα χρησιμευει και παραχρησιμευει ο ξεκλειδωτος multi...

Aλλο ενα bench που επιασες ρετιρε...:T:

[xioumor]Και ακομα ειμαστε στους 8 X6800..

που να δοκιμασουμε και τους αλλους 45 που εχουμε...:D

Μετα εχω να δοκιμασουμε και αλλες 93 μητρικες και περιπου 112 ζευγαρια 8800GTX για SLI να δουμε ποιες πανε καλυτερα...:T:[/xioumor]

post-634-1416072917,5087_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 19:09]

Και ακομα ειμαστε στους 8 X6800..

που να δοκιμασουμε και τους αλλους 45 που εχουμε...:D

Μετα εχω να δοκιμασουμε και αλλες 93 μητρικες και περιπου 112 ζευγαρια 8800GTX για SLI να δουμε ποιες πανε καλυτερα...:T:

Bασιλακη ελεοC! Τοση ποζερια?

Μετα μην λετε τιποτα που σας κραζουν για ανοικτες συσκευασιες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Bασιλακη ελεοC! Τοση ποζερια?

Μετα μην λετε τιποτα που σας κραζουν για ανοικτες συσκευασιες...

EλεοC σε μενα ή σε κανεναν αλλον πρεπει να πεις?Αλλος εχει ξεφυγει...εγω παντως δεν ειμαι...:T:

PS.Δεν ηξερα πως να γραψω οτι κανω χιουμορ-σαρκασμο και το εβαλα στο html code

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 19:37]

EλεοC σε μενα ή σε κανεναν αλλον πρεπει να πεις?

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις και ουτε θελω. Αα και που εισαι τρελο γελιο με τα αστεια σου.Γιαυτο εβαλες και την φωτο ε? Εισαι "κοκορακι"(οπως σε λεει και ο hipro). Βαρεθηκα ολες αυτες τις π@παριες...

Τελος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις και ουτε θελω.Βαρεθηκα ολες αυτες τις π@παριες...

τελος.

Κοιτα...για να καταλαβεις τι γινεται...θα στο εξηγησω...ειναι απλο...ενω ειχαμε σταματησει να μαλωνουμε , καποιοι συνεχιζουν να τσιγκλανε...και ετσι τσιγκλισα και εγω....

PS μην ξαναπειτε οτι δεν εχετε hw...σου ειχα πει να σου στειλω cpu+mobo και μετα χαθηκαμε...

Αfter edit : κοκορακι???καλο και αυτο...αλλα δεν λεει εμενα ετσι..μαλλον με μπερδευεις με αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 19:53]

PS μην ξαναπειτε οτι δεν εχετε hw...σου ειχα πει να σου στειλω cpu+mobo και μετα χαθηκαμε...

Αfter edit : κοκορακι???καλο και αυτο...αλλα δεν λεει εμενα ετσι..μαλλον με μπερδευεις με αλλο...

Οχι παλικαρι μου δεν χρειαζετε. Δεν ειμαστε ζητιανοι. Ολα καλα.

Εγω δεν ξαναποσταρω benchmark γιατι δεν μπορω να σας ανταγωνιστω.

Εσενα λεει και σωστα το κανει. Ρωτα τον. Μην με κανεις να ψαχνω τα ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Οχι παλικαρι μου δεν χρειαζετε. Δεν ειμαστε ζητιανοι. Ολα καλα.

Εγω δεν ξαναποσταρω benchmark γιατι δεν μπορω να σας ανταγωνιστω.

Εσενα λεει και σωστα το κανει. Ρωτα τον. Μην με κανεις να ψαχνω τα ποστ.

1.Δεν σε ειπα ζητιανο....:D

2.Δεν ξαναποσταρεις bench επειδη δεν γουσταρεις και πηγες σε αλλη ομαδα...οχι για τιποτα αλλο..:D

3.Ειναι φιλος..και να το λεει , το λεει χαιδευτηκα,δεν με ενοχλει...αλλοι λενε κακιες...:D

καλη τυχη :T:

Link to comment
Share on other sites

Ειιιιιι..........Γιατί μαλώνετε πάλι....?....... :mad:

Κοκκόρι έχω πεί το Βασίλη, όχι κοκκοράκι..... ;)

...κοκκόρι σημαίνει: ο νέος, ευδιάθετος, ΕΝΘΟΥΣΙΩΔΗΣ, κ.τ.λ.......Όχι με την κακή έννοια!..... ;)

Όλοι οι πιτσιρικάδες κοκκόρια είναι........Μπορείς να τα βάλεις με τα κοκκόρια?.....Δε μπορείς...... :D

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση?

Οταν ο unseen ειπε οτι δεν εχει hw.... εννοουσε οτι δεν του δινει ο Βασιλακης?...Ετσι ρε παιδι μου για να καταλαβαινομαστε.

Γιωργο πολυ καλο το σκορ (αν και αργοπορημενα) μπραβο :T: παντα τετοια.

Να προσθεσω μονο οτι... κοκκορι μπορει να σημαινει και ο καλαμοκαβαλημενος

Link to comment
Share on other sites

Eγω να προσθέσω οτι ναι μεν ειναι λίγο κάπως προκλητικός ο μπιλλ ώρες ώρες , ειναι και το οτι τσιμπάνε μερικοι κατευθύαν και γίνεται οτι γίνεται . Πχ θα μπορουσε να του πει ο Χρήστος , Μπράβο ρε Μπιλλ αν δεν προφταίνεις- μπορεις εσύ , να έρθω να δοκιμάσω και εγώ μερικά απο τα τόσα κομμάτια ,, ΧΕ και τις τόσες 8800 ;) και θα τελειωνε το θέμα . Αντι αυτών το πηρε πατριωτικά θίγοντας ασχετες καταστάσεις με άσχετα άτομα . ακα [τι σχέση εχει τι του είχε πει - του λέει ο Hipro ? δεν έπρεπε να το ''χτυπήσει?'' ... ]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 20:13]

2.Δεν ξαναποσταρεις bench επειδη δεν γουσταρεις και πηγες σε αλλη ομαδα...οχι για τιποτα αλλο..:D

Mε αυτες τις μ@λ@κιες που λες τα κανεις χειροτερα... Εχεις δει να ποσταρω σε αλλη ομαδα-hwbot? Συνεχισε...

3.Ειναι φιλος..και να το λεει , το λεει χαιδευτηκα,δεν με ενοχλει...αλλοι λενε κακιες...:D

Πριν απο λιγο ελεγες οτι δεν σε λεει ετσι...

Και να σου πω κατι ρε φιλε που δεν το λεω μονο εγω?

Αν δεν ηταν ο hipro εκει να σας μαζεψει τωρα δεν θα το επαιζες γ@μαω...

Benchαρει o γιωργος πεταγεσε και εσυ σαν την τσουτσου απο κατω...

Λοιπον δεν γουσταρω να ξανααπαντησω. αι σιχτιρ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Nα κανω μια ερωτηση?

Οταν ο unseen ειπε οτι δεν εχει hw.... εννοουσε οτι δεν του δινει ο Βασιλακης?...Ετσι ρε παιδι μου για να καταλαβαινομαστε.

Γιωργο πολυ καλο το σκορ (αν και αργοπορημενα) μπραβο :T: παντα τετοια.

Να προσθεσω μονο οτι... κοκκορι μπορει να σημαινει και ο καλαμοκαβαλημενος

O Βασιλακης ειναι Βασιλης πια Χρηστο...παλαιοτερα μιλουσαμε με τον Χρηστο..και ειχαμε πει καποια στιγμη να του εδινα hw...μετα ομως χαθηκαμε(και ειμαι σιγουρος οτι αλλος ευθυνεται γι'αυτο)......εγω του το ειπα επειδη μου φαινεται καπως να εχετε δοκιμασει ολοι απο 5-6 6600 και ο Χρηστος να εχει μαγαζι και να λεει οτι δεν εχει hw....ε ενταξ...να κοροιδευομαστε αλλα οχι και τοσο...

Το κοκκορι πεταει ελαχιστα,πολυ χαμηλα και σπανια....xrist22 κατι κανεις λαθος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Mε αυτες τις μ@λ@κιες που λες τα κανεις χειροτερα... Εχεις δει να ποσταρω σε αλλη ομαδα-hwbot? Συνεχισε...

Πριν απο λιγο ελεγες οτι δεν σε λεει ετσι...

Και να σου πω κατι ρε φιλε που δεν το λεω μονο εγω?

Αν δεν ηταν ο hipro εκει να σας μαζεψει τωρα δεν θα το επαιζες γ@μαω...

Benchαρει o γιωργος πεταγεσε και εσυ σαν την τσουτσου απο κατω...

Λοιπον δεν γουσταρω να ξανααπαντησω. αι σιχτιρ..

Δεν πας καλα ετσι....??

Στο Site σου δεν θα κανει νεα ομαδα....?Στο hwbot εχεις ηδη καταχωρησει το www.outofspecs.gr και τα σχολια καποιοων στο θεμα με τον 6600 του αραπη ειναι αστεια...

ετσι δωσε να τους φαμε τους κατω....
Αυτοι δεν τρωγονται ρε..ειναι πολλοι..
Μην στεναχωριεσαι θα βρασουν σιγα σιγα στο ζουμι τους και ολα θα γινουν

Παντως περα απο την πλακα το να περνας καποιον που εχει πολυ ακριβοτερο

αλλα και καλυτερο hardware απο σενα λεει πολυ...............

Χρηστο....δεν με νοιαζει τι λες εσυ..και οποιος αλλος το λεω...ξερω ποιος ειμαι και μου φτανει...

αντιθετα εσυ benchareiS και πεταγονται απο κατω ολοι σαν την τσουτσου...

Eσεις εχετε προβλημα γενικα με εμας και οχι με εμενα....

Απο την αλλη ευχαριστω τον Hipro για οτι μου εχει μαθει μεχρι τωρα..και θα συνεχιζομαι να ''πεταγομαι''...μπορει αυτος να καθεται στην καρεκλα και να κανει τα κλικ και τα Tweaks του και τις μονωσεις του και τα παρε δωσε του...αλλα και οι γυρω βοηθαμε με πολλους και διαφορους τροπους.....

Γεια σου αητητε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Ποιοι ολοι Βασιλακη για πες?

AΝ ΔΕΝ ΠΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΑΣΧΗΜΑ

ΑDMIN AKOYTE? ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ...

Δεν λεω....

Για βρισε να δω τι θα καταλαβεις...:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Δεν λεω....

Για βρισε να δω τι θα καταλαβεις...:)

Εισαι ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ:D :D :D :D :D :D :D

Τι περιμενες να κατεβω στη ηλικια σου παιδι μου...?μονο πλακα μπορει να σε κανει πια καποιος

Αντε.... στο εξης να εχεις και το θαρρος να λες και τα ονοματα αυτων που αποκαλεις ΤΣΟΥΤΣΟΥ.

Ο Χρηστος τουλαχιστον ειπε ονομα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Εισαι ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ:D :D :D :D :D :D :D

Τι περιμενες να κατεβω στη ηλικια σου παιδι μου...?μονο πλακα μπορει να σε κανει πια καποιος

Αντε.... στο εξης να εχεις και το θαρρος να λες και τα ονοματα αυτων που αποκαλεις ΤΣΟΥΤΣΟΥ.

Ο Χρηστος τουλαχιστον ειπε ονομα....

Xrist22...οριστε..και εγω ειπα ονομα..και τι κερδισα?..μονο παιζω στο παιχνιδι σου...και συνεχιζουμε να μην πω τι κανουμε...επειδη εχετε καταντησει γραφικοι θα επρεπε να μην απαντησω καθολου(οπως και θα κανω γιατι φαινεται οτι εισαι μικροτερος απο μενα στο μυαλο και δεν σταματας με τιποτα)...

Συνεχισε Χρηστο :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D μπορεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.