Jump to content



NFS Carbon Car Showcase


white_devil

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Συμφωνώ με την όλη ιδέα, αλλά πιστεύω ότι είναι απαραίτητοι κάποιοι κανόνες για να μην τρελαθούν και οι φίλτατοι χρήστες με τις 56άρες, όπως να μπαίνουν όλες οι φωτός σαν thumbnails και με έναν τίτλο από πάνω για να ξέρει ο άλλος τι δείχνει η φωτό...

Εγώ ξεκινάω από σήμερα κατά το βραδάκι αν προλάβω... :);)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, εμενα δε μαρεσουν τα πολλα φρου φρου επομενως τα αμαξια μου(μακαρι) ειναι απλουτσικα... κατι πρασινες εξατμισεις και φαναρια ειναι λογω φωτισμου του γκαραζ, νικελωμενα ειναι..

το αυτοκινητο με το οποιο τερματησα το παιχνιδι: η κορβετ:inlove:

nfsctd4.jpg

και μια απο πισω:

korbetvt3.jpg

το αυτοκινητο με το οποιο ξεκινησα καμαρο ςς (το καμαρι μου!!):banging: :

kamaro1he4.jpg

απο πισω:

kamaro2uc9.jpg

και η σελμπη...:inlove:

shelbytt3.jpg

εχω κιαλα βεβαια αλλα αυτα ειναι τα καλλητερα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

λοιπον, εμενα δε μαρεσουν τα πολα φρου φρου επομενως τα αμαξια μου(μακαρι) ειναι απλουτσικα... κατι πρασινες εξατμισεις και φαναρια ειναι λογω φωτισμου του γκαραζ, νικελωμενα ειναι..

το αυτοκινητο με το οποιο τερματησα το παιχνιδι: η κορβετ:inlove:

nfsctd4.jpg

και μια απο πισω:

korbetvt3.jpg

το αυτοκινητο με το οποιο ξεκινησα καμαρο ςς (το καμαρι μου!!):banging: :

kamaro1he4.jpg

απο πισω:

kamaro2uc9.jpg

και η σελμπη...:inlove:

shelbytt3.jpg

εχω κιαλα βεβαια αλλα αυτα ειναι τα καλητερα

ωραιες φοτο Τολι:T:

Link to comment
Share on other sites

λετε? τις εκανα τσοπ στο φωτοσοπ βεβαια και ενα μικρο resize να πανε 800xκατι για να ειναι καλαισθητες και να μην ειναι και βαριες(καπου 60κβ η μια...)

θενξ για τα καλα σας σχολια... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 16:06]

λετε? τις εκανα τσοπ στο φωτοσοπ βεβαια και ενα μικρο resize να πανε 800xκατι για να ειναι καλαισθητες και να μην ειναι και βαριες(καπου 60κβ η μια...)

θενξ για τα καλα σας σχολια... :p

Όταν τις κάνεις upload στο www.imageshack.us υπάρχει κ μια επιλογή που λέει να εμφανίζονται οι εικόνες σαν thumbnails στο forum :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από white_devil

Όταν τις κάνεις upload στο www.imageshack.us υπάρχει κ μια επιλογή που λέει να εμφανίζονται οι εικόνες σαν thumbnails στο forum :T:

ναι βρε το ξερω!:p αλλα υπεθεσα οτι αφου θα τα μικρινω θα ειναι οκ....τι να κανω ειναι και 5 αναθεματες και βαριεμαι λιγο να τις ξανανεβασω....δε ξερω γιατι αλλα για καποιο λογο αργει πολυυυυυ το παλιοimageshack να τις ανεβασει και 7/10 φορες δε μου δινει τα λινξ μετα το ανεβασμα.... :unsure:

ωραιο το εβο....θαλασσι ε? δε μπορουσα να φανταστω mitsubishi ιδικα evo σε οτιδιποτε αλλο εκτος απο κοκκινο...:upside: και subaru διαφορετικο του μπλε επισεις:whistling

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.