Jump to content



Big problem μετά από αναβάθμιση


paladium

Recommended Posts

Μιας και ο φιλος εχει αποφασισει τι προκειται να κανει να πω και εγω δυο πραγματακια.

Η σταση σου gdp77 δειχνει υποκεινουμενη. Οχι των αλλων. Οι αλλοι αποτυπωνουν μια πραγματικοτητα. Ακομα και ονομαστικα να ελεγε ο Ιnsane αυτο που ειπε το αποτελεσμα θα ηταν το ιδιο. Δεν γνωριζεις καν την ενοια της συκοφαντικης δυσφιμησης. Τι το λες λοιπον? Για να φοβησεις? Για να δημιουργησεις εντυπωσεις? Μαθε λοιπον οτι αυτο που ειπες ειναι τελειως αβασιμο. Κανε τον κοπο να δεις λιγο το 364^2ΠΚ να μαθεις εστω τα βασικα.

Ποιος μας απαγορευει να εκφρασουμε ελευθερα την αποψη μας? Σκοπος του φορουμ ειναι να βοηθουμε με οποιονδηποτε τροπο μπορουμε. Αν εγω πουλαω στις αγγελιες χαλασμενα προιοντα δεν οφειλει καποιος που το γνωριζει να ειδοποιησει? Δεν λεω σε καμμια περιπτωση οτι το εν λογω καταστημα κανει κατι τετοιο. Σε τετοιες ομως περιπτωσεις εχει συμπεριφερθει με τον χειροτερο τροπο σε πολλους (πραγματικα παρα μα παρα πολλους) απο εμας. Μηπως ειναι υποκινουμε που συνεχως ξεπεταγονται τετοια μηνυματα στο φορουμ? Τοσα καταστηματα υπαρχουν. Γιατι δεν συμβαινει με αλλους? ΄Η μηπως ειναι σκευωρια ολη αυτη η κατασταση?

Μην ξεχνας οτι πολλοι στις αρχες της επιχειρησης αυτης την στηριξαμε με αγορες και με προτροπες σε αλλους να πραξουν το ιδιο. Το κολακευαμε για τις χαμηλες τιμες και την αριστη εξυπηρετηση. Ομως τωρα να κανουμε το ιδιο? Για τις τιμες που πηραν την ανηφορα (ενεκα eshop points που προσωπικα δεν πιστευω οτι αξιζουν) ή για το after sales (που πολλοι τραβηξαμε γολγοθα)? Τη βελτιωση του επιδιωκουμε. Και οταν γινει, εμεις παλι θα ειμαστε που θα το τιμησουμε ως πελατες.

Φιλε paladium με το καλο να παρεις την νεα μητρικη και συγγνωμη για το offtopic.

Προφανώς δε γνωρίζεις εσύ τι ακριβώς είναι η συκοφαντική δυσφήμηση.

Το να αρχίσω να λέω ότι είσαι κλέφτης, ενυπόγραφα σε δημόσιο forum, ξεφεύγει από τα πλαίσια της ελεύθερης διακίνησης ιδεών και απόψεων και εμπίπτει στα όρια της εξύβρισης. Δικαιούσαι λοιπόν να μου κάνει μήνυση (εκτός και αν εγώ μπορώ να αποδείξω ότι είσαι κλέφτης)

Δεν είναι δυνατόν να καταλήγουμε σε συμπεράσματα και ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟYΣ επειδή 1 ή περισσότερα μέλη του forum είχαν ενδεχομένως πρόβλημα με το support του καταστήματος αυτού. Δεν είπα ότι δεν μπορούμε να γράφουμε για την αντιμετώπιση που είχε ο καθένας μας από το εν λόγω support. Επιβάλλεται. Αλλά δεν είναι δυνατό να καταλήγουμε σε συμπεράσματα που δεν έχουν καμία επιστημονική εγκυρότητα και δεν είναι μετρήσιμα και μάλιστα αυτό να γίνεται αποδεκτό από το σύνολο του forum...

Εκτός αν εσύ έχεις κάνει στατιστική έρευνα στους χιλιάδες πελάτες του εν λόγω καταστήματος και έχεις όντως εντοπίσει πρόβλημα στο support. Σε αυτή την περίπτωση να την καταθέσεις στο forum, διαφορετικά ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ σε συγκεκριμένες περιπτώσεις και μόνο.

Υ.Γ. Προτείνω σε κάθε περίπτωση παραπόνων για κάποιο κατάστημα στο forum, να αποστέλλεται e-mail του post στο αντίστοιχο κατάστημα (από τους mods) , ώστε να υπάρχει και η δυνατότητα απάντησης.

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα του παιδιου ειναι ΑΣΧΕΤΟ με το ενλογω καταστημα....κι ο πρωτος που το σχολιασε εμπαθως απλα εχει προβλημα...προσωπικο ομως, και δεν απασχολει καθολου τα υπολοιπα μελη του φορουμ που διαβαζουν και περιμενουν να δουν την τεχνικη συνεχεια του θεματος...αντε επιτελους..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή ΚΑΙ ΕΓΩ όπως και πολλοί άλλοι με το συγκεκριμένο κατάστημα έχω αντιμετωπίσει τα χίλια μύρια, και την κοροϊδία και σαχλαμάρα, δεν ανέχομαι ιδίως μετά την πτώση των φασιστικών καθεστώτων της χούντας εδώ και 30 χρόνια να απαγορεύεται να πω και να μοιραστώ αυτά που αντιμετώπισα...

Είναι επιοικώς απαράδεκτοι, και όποιος γουστάρει ας μου κάνει μύνηση να τα πούμε στα δικαστήρια...

Κοιτάξτε να βελτιωθείται και να αφήσεται τις απειλές γιατί δεν σας παίρνει!!!

και ο νοών νοείτω...

ΥΓ: έχω στο σπίτι μία κάρτα γραφικών καμένη, και ένα σετ ακουστικά τα οποία δεν τα στέλνω για να μην μου σπάσουν τα νεύρα...

@paladium

η μητρική αυτή ότι μνήμη και να έβαζες 533 θα την έβλεπε άσχετα αν με τη ρύθμιση στα 667 παίζει μια χαρά,

κουριάγιο και υπομονή ίσως με αυτά που ακούστηκαν να στην αλλάξουν γρήγορα...

καλή τύχη :)

Link to comment
Share on other sites

πτώση των φασιστικών καθεστώτων της χούντας εδώ και 30 χρόνια να απαγορεύεται να πω και να μοιραστώ αυτά που αντιμετώπισα...

Κανείς δε σου απαγορεύει να πεις τι γνώμη σου και να αναφέρεις όσα αντιμετώπισες. Αν μόνος σου ανακαλύπτεις απειλές και απαγορεύσεις, αυτό παραπέμπει σε δικά σου προβλήματα και δυσκολίες.

Υ.Γ. Στον Ενεστώτα μόνο τα ρήματα σε α' και β' πληθυντικό πρόσωπο λήγουν σε -ε . Όλα τα άλλα γράφονται με -αι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.