Jump to content



ΑΓΟΡΑ CPU+MOBO...Help


Arxagelos

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Βαλτα πανω με το καλο πρωτα δες τι κανεις και αμα δεν μεινεις ικανοποιημενος μεσα στις πρωτες 10 ημερες κανε τα αλλαγη,ετσι και αλλιως αγορα απο το νετ ειναι.Απλα εχε τις συσκευασιες σε αψογη κατασταση.Το πλαισιο ειναι σοβαροτατο μαγαζι και για αυτο εξαλλου ειναι ενα απο αυτα που εχω διαλεξει και του τα σκαω;) Ασε που αμα το στησεις και μετα δεν νομιζω να θες να το ξεστησεις και με το καινουργιο bios θα πηγαινει κομματια

Link to comment
Share on other sites

Αμα τα στήσω και δεν μου αρεσουνε μπορω να τα επιστρεψω σε 10 μερες?καλο αυτο. Τελικα επαθα πλακα με την εξυπηρετηση στο πλαισιο δεν το περιμενα......πολύ επαγγελματιες σε σχεση με αλλα μαγαζια...απλα το απεφευγα γιατι τα μεταφορικα δεν ειναι δωρεαν με express σε επαρχεια και πληρωνω 12!!!

Αυριο λογικα θα ειναι εδω θα το στησω και θα ποσταρω....:D

Link to comment
Share on other sites

μολις με πήρανε απο το πλαισιο για το email που εστειλα(αργησα να το στειλω) και μου προτεινανε να ακυρωθει η παραγγελια και να μου στειλουνε τα καινουργια! Ωρε μπράβο !!:confused: Δεν παιζονται.Τεσπ τους ειπα όχι και να μην αλλαξουνε τιποτα δεν πειραζει το άλλο που με εκανε εντυπωση είναι ότι ο νεαρος μου ειπε ότι δεν πληρωνω μεταφορικα και θα ερθουνε express αυριο η μεθαυριο!!!! Ενώ στο site τους λένε πχ για νησια δωρεαν στελνουνε σε 72!ωρες και για οποια αλλη μεταφορα τα εξοδα τα επιβαρύνετε ο πελατης(express) καποιος κανει λαθος τωρα τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

ασε εχω φαει μια τρομαρα δεν λεγετε! το φλασαρα ολα καλα λεει πατα F1 to continue παταω και εμεινε εκει δεν ανοιγε!!!! μην το @αμησω! τεσπ εκανα ρεσταρτ και ολα καλα! ΟΥΦ! :hehe: ασε για να ξαναβαλω το 15 δεν παιζει μια φορα γινονται οι @αλακιες!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον με λιγο που ασχολήθηκα καταφερα αυτα 350fsb....2.4 1:1 με την μνήμη δεν την ζορίζω ακομα θελω να δω το cpu που θα παει.....το μονο που με δυσκόλεψε κατεβάζοντας τις μνημες στα 577 για να μην με κόψουνε και 1.8volt το συστημα εκανε restart....δινοντας 2.10Volt στα 557! όλα καλα...μαλλον καποιο Bug......will see......

post-3978-1416072951,4293_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για την βοηθεια στη αγορα, απ'οτι φαινεται η Abit παρα τα προβλήματα διαταξης και τα κουλα με τις μνημες θερίζει για τα λεφτά της πάντα!η συνέχεια εδω

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=34504

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ 6600 ΚΑΙ ΣΤΗΝ P5N32-E ΜΕ ΤΟ 680Ι ΤΗΣ NVIDIA ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ZALMAN 9700 NT ΚΑΙ ΠΙΣΤΕYΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ PROBLEM ΜΕ ΤΟ OVERCLOCK ΑΠ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΡΙΚΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 30% ΤΙ ΛΕΤΕ? ΑΑΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ OCZ 2Χ1GB 800ΜΗΖ GOLD

Link to comment
Share on other sites

Ε ΝΑΙ ΘΕΛΩ . ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΕΓΨ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ 6600 >6700 ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΒΟ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ QUAD CORE ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ 680i ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ CHIPSET E?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.