Jump to content



Unlimlted downloading με κλειστο τον Η/Υ


elhariz21

Recommended Posts

Τελικά παρήγγειλα το asus wl-500g Premium, ελπίζω να μείνω ευχαριστημένος. Όσο για το σετάρισμα, θα σας πω εντυπώσεις(και μάλλον εκκλήσεις για βοήθεια), με το που θα το στήσω (σε καμια βδομάδα και κάτι δηλαδή). Με τη Vivodi ξέρει κανείς τί παίζει? Έχει μπλεξίματα ο αδερφός μου. Πήγε πήρε από το Πλαίσιο το DSL Cube? sta 2048Mbps στα 99ευρώ, και από 25 Νοεμβρίου, ακόμη περιμένει...(του είχα πεί να μη μπλέξει με την εταιρία αυτή). Εν τω μεταξύ, όποτε πάρουμε τηλέφωνο, το ίδιο βιολί,τα ρίχνει στον ΟΤΕ, ο ΟΤΕ τα ρίχνει στην Vivodi, και πάει λέγοντας. Για επιστροφή του πακέτου και να πάρουμε πίσω τα χρήματα, δεν θα το δεχθούνε λένε μάλλον.Πώς θα βρω άκρη? Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark22

@minus

Ποια 300 ευρώ?

Εμένα μου στοίχισε 51 ευρώ το router από ebay με τα μεταφορικά συν ένα εξωτερικό σκληρό 160Gb δώρο από τη forthnet με τη σύνδεση στο internet...

To modem το έχω έτσι και αλλιώς...

Δεν καταλαβα πως εστησες.

Ενα router, ενα σκληρο και τι? Pc ανοικτο δεν ειχες? Αποθηκευες κατευθειαν απο το router στο σκληρο με σβηστο pc?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έστησα ακόμη, σήμερα τα παρέλαβα, και θα τα στήσω την μεθεπόμενη εβδομάδα. Ναι, μιλάμε για σετάρισμα του router από τον Η/Υ ως προς τί θα κατεβάσει, και από κει και πέρα αυτόνομη λειτουργία του router και αποθήκευση στον σκληρό που θα είναι συνδεδεμένος κατευθείαν στο router.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber [11-01-2007 22:19]

Καλά αυτό που λες δεν παίζεi αλλά και να παίζει θα σου βγάλει την ψυχή!!!

παίζει το έχω κάνει εγώ αλλά όπως προανέφερα είναι πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.