Jump to content



Προβλημα με υπολογιστη!!!


g_0x

Recommended Posts

μου βγαζει κατι κουφα...το ενα λεει

Συλληπητηρια αγαπη μου που φευγω απο σενα...σημερα ηρθε το χαρτι για τεθωρακισμενα...

και το αλλο:

δυο πουλακια ρωτησα πως πανε για αυλωνα...το ενα ειπε αναβολη και ταλλο αυτοκτονα...

τελικα ειναι μεγαλο το προβλημα????

αν οι αντμιν θελουνε να με κανουνε μπαν ενταξι παω πασω...αλλα ρε μαγκες παω τεθωρακισμενα...μαυρος ρεεεεεεεεεεεεε~~~

Δεν υπαρχει θεος για μας ρεεεε

Link to comment
Share on other sites

Γενικα οι τεθωνες περνανε πιο χαλια απο ολα τα αλλα τμηματα του στρατου ξηρας.Παντως με καλη ψυχολογια και ορεξη για γελιο θα περασεις καλα στο στρατο.

http://www.omhroi.gr

Και μια διευθυνση για να ενημερωθεις παραπανω για το αντικειμενο τις θητειας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

xοχοχο. εμενα χθες ηρθε η αναβολη! 31 δεκεμβριου 2015! :D

ωραια σε 8 χρονια δλδ,ρε σε χρειαζεται η μαμα πατριδαααααααααααααααα

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

@jpcupra ποτε να μου ρθει ρα? 18 ειμαι. Α' ΕΣΣΟ τι ειναι? γραφει μετα το ονομα ενα κωδικο ΣΑ 132/ ..... .....

στον g_Ox αναφερομουν βρε...εσυ εχεις μελλον... εγω μεχρι το 2011 ειχα αλλα πηγα χτες και την εκοψα...ΕΣΣΟ ειναι οι περιοδοι στις οποιες εντασσομαστε στα στρατοπεδα...

Link to comment
Share on other sites

ναι Α ΕΣΣΟ...αστα να πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....αν εσυ την εκοψες μετα τις 31 οκτωβριου πας μαιο...κλαφτααααααααααααα!!!!!!!!!!!

@jpavly:και οχι μονο να γινω αντεας...αλλα και για την πατριδα απεναντι στους κακους τουρκους....

να καθαριζω τουαλετες για τον αορατο εχθρο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.