Jump to content



Αναζήτηση mousepad


mech5107

Recommended Posts

τι να πω βρε παιδια, δεν ασχολουμε με προ gaming , αλλα οι αποστασεις που διαβαζω μου προκαλουν.. :blink: :blink: , cod2 παιζω μονο απο fps , και βολευομαι μια χαρα με περιπου 10εκ./360 μοιρες(ισως και λιγο λιγοτερο) , χωρις acceleration (παλιοτερα επεζα ΚΑΙ με acceleration :tomato: -απλα το ειχα συνηθισει και δε με ενοχλουσε καθολου- , ουτε επηρεαζε το accuracy μου.. ) , στο κλασσικο mousepad του πλαισιου των 0.99 :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από papatsonis [Σήμερα, στις 21:15]

τι να πω βρε παιδια, δεν ασχολουμε με προ gaming , αλλα οι αποστασεις που διαβαζω μου προκαλουν.. :blink: :blink: , cod2 παιζω μονο απο fps , και βολευομαι μια χαρα με περιπου 10εκ./360 μοιρες(ισως και λιγο λιγοτερο) , χωρις acceleration (παλιοτερα επεζα ΚΑΙ με acceleration :tomato: -απλα το ειχα συνηθισει και δε με ενοχλουσε καθολου- , ουτε επηρεαζε το accuracy μου.. ) , στο κλασσικο mousepad του πλαισιου των 0.99 :p

1) προφανως δεν χρησιμοποιεις karg/enfield/nosin :p 2) δεν θελει κανα τρελο aim το cod2 ειδικα σε συγκριση με cs 1.6 οπου εκει το strafe shoot ειναι τεχνη, αμα παιζεις με παικτες που εχουν καλο επιπεδο παω πασο,σε γενικες γραμμες ενα απλο point and click κανεις, προσωπικα σε public TDM το βαριεμαι γιατι κατανταει ελεεινα ευκολο, σε search and destroy ειναι αλλη φαση ειδικα με μια xfi και ενα καλο ζευγαρι ακουστικα.

Link to comment
Share on other sites

"ΔΕΝ" χρησιμοποιώ kar/enfield/mosin??? :p μα με αυτα παιζω μονο (βγαλε το enfiled βασικα που εχει ελλεινο στοχο) , δεν εχω σταθερη αποδοση.. αλλα στις καλες μου κανω κατι καλα "strike" :p

Link to comment
Share on other sites

Ε με χαμηλο sens ( θυμαμαι χαρακτηριστικα τις βολες που εκανα με 518 + titan + 60cm/360 ) ακομα και στην χειροτερη σου μερα 8 στις 10 βολες θα ειναι kill :D αυτο ειναι το σημαντικο να υπαρχει μια σταθεροτητα και το setup μπορει καλλιστα να ειναι υπευθυνο γι αυτο και οχι οι ωρες που λιωνεις, αντε να εχω καμια 25αρια συνολο απο περσι το καλοκαιρι μεχρι σημερα στο cod2 :p

Link to comment
Share on other sites

8α ανεβασω φοτο αυριο μαλλον γιατι δνε ειμαι σπιτι.....

επισεις εγω την φοτο που ηθελα ηταν σε RGB αλλα εκηνει λογο εκτιποτη την κανανε σε CMYK αρα θα εχω καπια ψυλοδιαφορα στην φωτινοτιτα....

εξυπηρετιση αψογη και παραδοση σε 7 εργασιμες

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το αποτέλεσμα είναι όπως στην κανονική φωτο... και απ ότι φενετε πέρασαν και οι ατέλειες που είχα από rgb to cmyk. αλλα δεν πειράζει αυτη την φορα θα το φτιάξω από την αρχη σε cmyk. το παντ ειναι καταπληκτικό και με laser και με optical mouse. δεν είναι αργό όπως τα cloth pad. είναι ακριβώς ιδιο με ένα steelpad 5L χωρίς την σκληρή επιφάνια. απλά ακαταμάχητο. παριγκηλα ηδη το δεύτερο

ps τελικά προτιμώ τα hydroid mouse pads και όχι τα cloth η τα mat...

να και μια φωτο από το κουκλί μου

21062007519om2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να και ενα review για το SX .....

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=33532

Btw ο συγκεκριμενος reviewer δεν ειναι κανας gamer της πλακας (τουλαχιστον ετσι πιστευω ) επαιζε bf2 στην εθνικη δανιας και μπορεσε να καταλαβει πολυ ευκολα οτι το deathadder υπερεχει του 3.0 στο θεμα του neg accel, οπως και ναχει 60 δολλαρια + καθαρισμα 1-2 φορες την ημερα + αυτες οι διαστασεις για μενα ειναι αποτρεπτικοι παραγοντες (κυριως ο πρωτος :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 03:54]

Να και ενα review για το SX .....

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=33532

Btw ο συγκεκριμενος reviewer δεν ειναι κανας gamer της πλακας (τουλαχιστον ετσι πιστευω ) επαιζε bf2 στην εθνικη δανιας και μπορεσε να καταλαβει πολυ ευκολα οτι το deathadder υπερεχει του 3.0 στο θεμα του neg accel, οπως και ναχει 60 δολλαρια + καθαρισμα 1-2 φορες την ημερα + αυτες οι διαστασεις για μενα ειναι αποτρεπτικοι παραγοντες (κυριως ο πρωτος :p )

Ωραίο το review...κατατοπιστικό μέχρι αήδιας... btw αν έκανε review σε κάνα H/W πόσο μεγάλο θα ήταν το review? 10 σελίδες??? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr [Σήμερα, στις 02:39]

μαι σημιοση παιδες....

NOID PAD + G7 or G5

NO GO

μαι σημιοση παιδες.... = μία σημείωση παίδες....??? Αυτό εννοείς?? Η ότι δεν βγάζεις άκρη και μπερδεύτηκες? Ειναι και αργά και δεν στροφάρω... :p

Έχεις εντυπώσεις απο τον συνδυασμό που λες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

μαι σημιοση παιδες.... = μία σημείωση παίδες....??? Αυτό εννοείς?? Η ότι δεν βγάζεις άκρη και μπερδεύτηκες? Ειναι και αργά και δεν στροφάρω... :p

Έχεις εντυπώσεις απο τον συνδυασμό που λες?

Με mx518 ειναι κυριλε

αλλα με g5 and g7 no go ο αισθητιρας σε γρηγορες επυταχηνσης τρελενε δεν ξερει τι κανει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 19:45]

για κανε κανα call στα multirama...μπορει και να το φεραν εγω απο κει πηρα το s&s

Το επίσημο site του SX παραπέμπει πάντως για αντιπρόσωπο στην Ελλάδα το site του Mutirama. Αλλά προς το παρόν δεν βλέπω τίποτα στο site...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jasim [Σήμερα, στις 22:21]

Το επίσημο site του SX παραπέμπει πάντως για αντιπρόσωπο στην Ελλάδα το site του Mutirama. Αλλά προς το παρόν δεν βλέπω τίποτα στο site...

Μην το εμπιστεύεσαι και πολύ το site... Και εγώ το S&S όταν το πήρα από το Multiramα Καλλιθέας στο site δεν ήταν διαθέσιμο... Πήγα και όμως το είχαν (και δεν είχαν μόνο 1)... Οπότε give it a try!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 06:22]

Αμφιβαλω αν τα multirama φερουν ελλαδα ενα προιον που απευθυνεται σε τοσο εξειδικευμενο (και ματσωμενο :p ) κοινο .........

Και γιατί δεν αναρωτιέσαι που τα Steelpad τα φέρνει το Multirama και όχι το ΠΛΑΙΣΙΟ??? :p

Link to comment
Share on other sites

το ακριβοτερο steelpad στην ελλαδα κανει καπου 30 ευρω(S&S), steelpad φερνει μεχρι και το e-shop πλεον απλα το πλαισιο δεν πολυ ενδιαφερεται ή πιστευει πως τα kellys τα connect και τα 3M ειναι επαρκη :p, δεν βλεπω να φερνει το multirama ουτε το icemat clone ( http://www.steelseries.com/int/products/surfaces/i-2) ουτε το SX γιατι ειναι ακομα πιο ακριβα,ασε που μπορουν να παθουν τπτ στην μεταφορα ! ισως το ESL shop κανει κατι (το οποιο ακομα να φερει στο στοκ το explorer ..... παλι καλα που υπαρχει και το ebay )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.