Jump to content



Αναζήτηση mousepad


mech5107

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από pavou [Σήμερα, στις 08:51]

Αυτό εδώ δεν σας κάνει ?

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.808445

υποκειμενικα ειναι αυτα, αυτη τη στιγμη usarω titan γιατι σιχαθηκα την ελλειψη τριβης στο noidpad και δεν γλυστραγε πολυ καλα το χερι μου πανω ( cloth ftw σε αυτο το θεμα, ουτε hybrid ουτε πλαστικα ουτε γυαλινα ουτε μεταλλικα μπορουν να στο παρεχουν αυτο )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 11:02]

υποκειμενικα ειναι αυτα, αυτη τη στιγμη usarω titan γιατι σιχαθηκα την ελλειψη τριβης στο noidpad και δεν γλυστραγε πολυ καλα το χερι μου πανω ( cloth ftw σε αυτο το θεμα, ουτε hybrid ουτε πλαστικα ουτε γυαλινα ουτε μεταλλικα μπορουν να στο παρεχουν αυτο )

Για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις:cool: , εγώ έχω το s&s και το μόνο κακό είναι πως ειδικά στην αρχή μου έκανε πληγούλα στο μικρό δάχτυλο λόγω τριβής με το Pad :boxed::jump:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως καλύτερα να δώσεις με τη μία λεφτά και να πάρεις ένα πολύ καλό και αξιόπιστο mousepad, και μιλάω γι αυτούς που παίζουν φανατικά, παρά να αλλάζεις κάθε λίγο δίνοντας λεφτά(όπως η αφεντιά μου) και να μη είσαι ευχαριστημένος.

Και συν τοις άλλοις να παλεύεις σ ένα thread 5 σελίδων(μέχρι στιγμής) και να μη βγάζεις άκρη...:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Χθες, στις 10:59]

το ακριβοτερο steelpad στην ελλαδα κανει καπου 30 ευρω(S&S), steelpad φερνει μεχρι και το e-shop πλεον απλα το πλαισιο δεν πολυ ενδιαφερεται ή πιστευει πως τα kellys τα connect και τα 3M ειναι επαρκη :p, δεν βλεπω να φερνει το multirama ουτε το icemat clone ( http://www.steelseries.com/int/products/surfaces/i-2) ουτε το SX γιατι ειναι ακομα πιο ακριβα,ασε που μπορουν να παθουν τπτ στην μεταφορα ! ισως το ESL shop κανει κατι (το οποιο ακομα να φερει στο στοκ το explorer ..... παλι καλα που υπαρχει και το ebay )

Όπως το πες.... πάλι καλά που υπάρχει το ebay ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

βασικα το σχεδιο μου αρεσει σαν υλικο δεν φτουραει και πολλα τουλαχιστον με το s&s steel που χω...αλλα το σχεδιο γ@μαει!

εντωμεταξυ ειναι και καλο σε διαστασεις 380 x 295 x 4mm.. που ειναι ο Gruntgr?

Link to comment
Share on other sites

http://www.cybersnipa.com/eu/products/microfibre_mouse_mats.php

Ενα απλο cloth ειναι ξεκολληστε, btw η εταιρεια ειναι για γελια, δηλαδη καποιος θα αγορασει ολες αυτες τις μλκιες για να εχει -1 frags εναντιων bring it on bots στο Q3 ? :hehe:

full_game_pad_007.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ρε παιδες επεσε ,παλι, ενα G5 στα χερια μου και το εχω σε ενα απλο υφασματινο. σε σχεση με το 510 που ειχα χρονια τωρα δεν εχει την ιδια ακριβεια...δοκιμασα με ολες τις ρυθμισεις και αυτο που κανει ειναι να τρενοπαιζει αν το αφηνω σε ενα σημειο στην οθονη (οταν δε παιζω παιχνιδια). Ειναι το υφασματινο ή κατι αλλο? Grunt τα φωτα σου γρηγορα :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.