Jump to content



Ποιο είναι το καλύτερο firewall?


Devil_7

Recommended Posts

ZoneAlarm FREE από μένα. Και μιλάω για το Free, όχι βρες το ZoneAlarm σπασμένο.

Αρχική απάντηση από jayfrog

βαλε το windows firewall μια χαρα ειναι σε ολα τα αλλα antvirus το συστημα σερνεναι ενω με αυτο μπορει να εχεις ιους αλλα δεν σερνεται τπτ

ROFL κορυφαίο :hehe:

Αρχική απάντηση από VasCal

E oxi re paidia to zone alarm!!!

Kano install ston ypologisti mou apo monos mou ena spyware kai kano meta scan me to zone alarm. tou edosa treis oloklires eykairies kai akoma na to entopisei... to outpost einai sxetika kalo. Auto tha proteina kai ego.

1, Το ZoneAlarm δεν είναι για spyware, firewall είναι.

2, Γράφε Ελληνικά όπως όλοι μας.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

και από εμένα Comodo...

όπου νάναι βγαίνει και η καινούργια version 2.4 - αν δε κάνω λάθος - που είναι και στα Ελληνικά, όπως και όλες οι beta εκδόσεις της που έχουν προηγηθεί.

Link to comment
Share on other sites

’μα μιλάμε για adsl συνδέσεις με router που έχει ενσωματομένο hardware firewall τότε απλά κάντε τις κατάληλες ρυθμίσεις γιατί δεν χρειάζεστε κανένα άλλο πάνω στο pc...

Μόνο το windows firewall και αυτό άχρηστο όταν υπάρχει του router

Link to comment
Share on other sites

έβαλα κι εγώ το κόμοντο για έναν και μόνο λόγο.

ΤΟ ΑΤΙΜΟ το άουτποστ με ρουφιάνεψε στη μαμά του και με κάναν τσακωτό. Ό,τι και να έκανα μετά μυαλό δεν άλλαξε, οπότε από το να κάνω φορμάτ προτίμησα το κόμοντο και ως τώρα νομίζω ότι πάει καλά.Αν και έχω καιρό να μπω παραθύρια

Link to comment
Share on other sites

ειχα outpost αρκετο καιρο,αλλα μου φαινοταν καπως βαρυ τελευταια..

πλεον ειμαι με comodo το οποιο αν κ μου εβγαλε το λαδι να βρω ρυθμισεις για dc-utorrent, τελικα μου "καθεται" καπως καλυτερα..ειναι κ αυτη η ελαφροτητα του..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jayfrog

βαλε το windows firewall μια χαρα ειναι σε ολα τα αλλα antvirus το συστημα σερνεναι ενω με αυτο μπορει να εχεις ιους αλλα δεν σερνεται τπτ

αυτό έχω + του router μου.

μια χαρά κάνω την δουλειά μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

έβαλα κι εγώ το κόμοντο για έναν και μόνο λόγο.

ΤΟ ΑΤΙΜΟ το άουτποστ με ρουφιάνεψε στη μαμά του και με κάναν τσακωτό. Ό,τι και να έκανα μετά μυαλό δεν άλλαξε, οπότε από το να κάνω φορμάτ προτίμησα το κόμοντο και ως τώρα νομίζω ότι πάει καλά.Αν και έχω καιρό να μπω παραθύρια

Ψάξε καλύτερα ;)

Link to comment
Share on other sites

+1 στο outpost.

Είχα το firewall των windows αλλά όταν έβαλα το outpost κατάλαβα ότι δεν είχα τίποτα. Το outpost με ενημερώνει για οτιδήποτε μπαίνει ή βγαίνει από το pc + αλλαγές που κάνουν τα προγράμματα στα windows. Με ζαλίζει λίγο παραπάνω αλλά ξέρω τι μου γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.