Jump to content



νεος ποντικας


magicman

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Mainframe [Σήμερα, στις 09:38]

Παιδία το LOGITECH 931689 MX REVOLUTION http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.570224 το έχει δοκιμάσει κανείς? Μου αρέσει πολύ αλλά δεν ξέρω τι λεει στην πραγματικότητα. Η χρήση του,για παιχνίδια fps.:computer:

Εγω παντως ειμαι απολυτα ικανοποιημενος! Σε θεμα ομορφιας δν το συγκρινω με κανενα! Τωρα στα fps δν ξερω τι ακριβως παιζει αφου δν παιζω συχνα. Οπότε...Δν εχω ιδεα!Ας μας πει καποιος αλλος που το εχει δοκιμασει!

Υ.Γ Το πιο ανετο ποντικι για μενα.Καθε αλλη αποψη σεβαστη!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Το Revolution προκειται για εξελιγμενος απογονο του ΜΧ1000 και οχι του G7

Στα παιχνιδια πανω κατω παιζει σαν το ΜΧ1000

- Ειναι βαρυ δυστυχως

- Εξαιρετικη ομαλοτητα κινηση

- Το ροδακι θελει κατι ρυθμισεις μεσο του Setpoint για να δουλεψει σαν μεσο κουμπι για τα παιχνιδια

-Εχω παρατηρησει καποια ασημαντα lag την ωρα που παιζω καποιο παιχνιδι αν και σπανια

Προκειται για ενα πολυ καλο ποντικι για γραφειο γενικα αλλα το G7 συνεχιζει να ειναι ο αρχηγος στα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από κωσταςμ

Labtec ασυρματο πληκτρολογιο και ποντικι 16 ευρω μονο

καλά αυτά τα φθηνά αλλά, επειδή τα έχω δοκιμάσει, ασύρματο με εμβέλεια 1-2 m απλώς δεν είναι ασύρματο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΙamdaBest [Σήμερα, στις 12:00]

Το Revolution προκειται για εξελιγμενος απογονο του ΜΧ1000 και οχι του G7

Στα παιχνιδια πανω κατω παιζει σαν το ΜΧ1000

- Ειναι βαρυ δυστυχως

- Εξαιρετικη ομαλοτητα κινηση

- Το ροδακι θελει κατι ρυθμισεις μεσο του Setpoint για να δουλεψει σαν μεσο κουμπι για τα παιχνιδια

-Εχω παρατηρησει καποια ασημαντα lag την ωρα που παιζω καποιο παιχνιδι αν και σπανια

Προκειται για ενα πολυ καλο ποντικι για γραφειο γενικα αλλα το G7 συνεχιζει να ειναι ο αρχηγος στα παιχνιδια

Αυτο το lag οντως υπαρχει αλλα ειναι ελαχιστο!Σπανιως το πιανει η κριση του!

:OT: Το dinovo edge το εχει κανενας?Πρεπει να ειναι φοβερο.ψηνομαι!:OT:

Sry για το :OT:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

μου φαινεται επρεπε να γινω πιανιστας δεν ειναι δακτυλα τα δικα μου, λουκάνικα είναι!! Τον αντιχειρα τον βαζεις στο υψος του κουμπιού; Ι εκει ποθ κανει καμπύλη;

Σε ευχαριστω!! :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Strategos

πρεπει να έχω πολυ μεγαλύτερα μικρα δακτυλα αυτη η αεροτομή που κάνει δεξια με εμποδιζει τρελα, εσυ έχει βαλει και τα 2 μικρα δάκτυλα απο κάτω της;

ναι και τα διο απο κατο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.