Jump to content



νεος ποντικας


magicman

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

..το ΜΧ610 το εχω και γω στην δουλεια και στα γρηγορα fps ειναι ψιλοδραμα....κατα τα αλλα ειναι μια χαρα και πολυ βολικο για δουλεια γραφειου;)

..G7 και απο μενα ειναι κορυφαιο στα games :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

αυτο θα παρω τελικα την πεμπτη απο θεσ/νικη. κανα mouse pad φθηνο για πειτε να ταιριαζει με το g7. μεχρι 20 ευρο οχι παραπανω.

πολλα θες.... πρεπει να πας σε ενα καλο mousepad για να το νιοσεις καλα....

δες στο e-shop το steelpad 5L κονα στα 35 πιστεψεμε αξιζει πολυ!!!!

αλλιος σε κανα steelpad qck+

Link to comment
Share on other sites

Αφού αποφάσισες για το G7 δεν σου λέω τπτ για το 518 μου :p

Εγώ έχω ένα Mouse pad QCK Steel το ΧΧL το είχα πάρει 15 ευρώ απο τα Multirama, μια χαρά είναι δεν θα έχεις πρόβλημα άμα προτιμήσεις αυτό. Αυτό απο το e-shop είναι πλαστικό και δεν ξέρω πως θα "κατσει" πάνω το ποντικι.;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HellhammeR

Αφού αποφάσισες για το G7 δεν σου λέω τπτ για το 518 μου :p

Εγώ έχω ένα Mouse pad QCK Steel το ΧΧL το είχα πάρει 15 ευρώ απο τα Multirama, μια χαρά είναι δεν θα έχεις πρόβλημα άμα προτιμήσεις αυτό. Αυτό απο το e-shop είναι πλαστικό και δεν ξέρω πως θα "κατσει" πάνω το ποντικι.;)

ασε με να ξερω καλητερα για το 5L αμζι με οσους gamers εχουνε laser mouse....

για laser mouse οι επηλογες ειναι οι εξεις

1)steelpad 5L

2)Qpad CT

3)razer mantis speed mat

4)razer mantis control mat

5)Everglide Titan

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

alex αμα παρω αυτο το QCK θα εχω προβλημα ? δεν ταιριαζει η επιφαινεια στο g7?

τεριαζει εγω δεν ειχα προβλημα οταν δανιστηκα το qck του κολητου μου για το G7

απλος το 5L θα σου κρατισει και περισοτερο + ειναι πιο μουρατο + ειναι σχεδιασμενο για laser mouse + zero friction

Link to comment
Share on other sites

τεσπα αφου δεν υπαρχει προβλημα θα παρω αυτο. δεν θελω να δωσω πανω απο 20 ευρο. 35 μου φαινονται παρα πολλα για ενα mouse pad. αν αρχισω ομως και γω τα παιχνιδια ε σιγουρα μετα θα μου φαινονται οχι και τοσα πολλα.

ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

τεσπα αφου δεν υπαρχει προβλημα θα παρω αυτο. δεν θελω να δωσω πανω απο 20 ευρο. 35 μου φαινονται παρα πολλα για ενα mouse pad. αν αρχισω ομως και γω τα παιχνιδια ε σιγουρα μετα θα μου φαινονται οχι και τοσα πολλα.

ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.

....

τοτε πηγενε σε ενα απο αυτα

http://gr.esl-shop.net/product_info.php?cPath=2_9&products_id=18

αυτο για λιγες ωρες στο pc

http://gr.esl-shop.net/product_info.php?cPath=2_9&products_id=99

για περισοτερες ωρες (ειναι πιο ξεκουραστο στον καρπο)

Link to comment
Share on other sites

πηρα το g7 και το qck. με πρωτη ματια φαινεται πολυ καλο. ιδιως με τους drivers δεν παιζεται.. τωρα το εχω να φορτιζει. 10 ωρες να αφησω τις μπαταριες? ετσι γραφει? ή παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι προσφατα πηρα το mx revolution.Πραγματικα το πιο ανετο ποντικι που εχω πιασει ποτε!Απιστευτη αισθηση!Πολυ καλη μπαταρια αφου για 1βδομαδα με καθημερινη χρηση δν χρειαζεται φορτιση!Αυτα τα ολιγα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnG85 [21-01-2007 19:04]

Επίσης εξαιρετικό είναι και το Laser mouse 6000 της Microsoft ενσύρματο και ασύρματο αν θες κάτι πιο οικονομικό...

Εχω το ενσυρματο και ειμαι πολυ ικανοποιημενος , τα 2 επιπλεον πληκτρα επισης σε διαφορες περιπτωσεις ειναι και αρκετα χρησιμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία το LOGITECH 931689 MX REVOLUTION http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.570224 το έχει δοκιμάσει κανείς? Μου αρέσει πολύ αλλά δεν ξέρω τι λεει στην πραγματικότητα. Η χρήση του,για παιχνίδια fps.:computer:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 04:49]

οταν λες κα8ημερηνη χρηση

1) ποσες ωρες την ημερα

2) τι ειδους χρηση?συνεχομενες ωρες?

Γυρω στις 7 ωρες συνεχομενης χρησης καθε μερα.Το ποντικι τις υπολοιπες ωρες της ημερας μενει ανοιχτο χωρις ομως να χρησιμοποιειται!Κανα 2ωρο gaming και οι υπολοιπες σερφαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.