Jump to content


Ξερετε τιποτα για το καινουργιο NFS?


ennia

Recommended Posts

Ξερετε τιποτα για το καινουργιο NFS? Καπου διαβασα οτι τωρα αρχιζουν και το φτιαχνουν. Μηπως ξερει κανεις περι τινος προκειται? Αν θα ειανι παρομοιο με Most wanted & Carbon?:unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Αμα εχεις προσεξει η EA βγαζει καινουργιο Need for Speed καθε Νοεμβριο!Επομενως εχεις να περιμενεις ακομα!Διαβασα ομως σε ενα περιοδικου του χωρου οτι αρχισαν ηδη τα casting για καινουργιο μωρο :p που θα παρουσιαζει το παιχνιδι οπως στα τελευταια επεισοδια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εμένα το μονό που δεν μου άρεσε ήταν το carbon ήταν πολύ μικρό και πολύ εύκολο. Το most wanted το λατρέψαμε καήκαμε που λένε είχε πολύ ωραίο gameplay και ήταν κατά τη γνώμη μου το μονό που διέφερε από την υπόλοιπη σειρά (ίσως λόγω γραφικών διαδραματιζόταν σε μέρα και όχι νύκτα όπως τα υπόλοιπα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord [Σήμερα, στις 10:00]

Εμένα το μονό που δεν μου άρεσε ήταν το carbon ήταν πολύ μικρό και πολύ εύκολο. Το most wanted το λατρέψαμε καήκαμε που λένε είχε πολύ ωραίο gameplay και ήταν κατά τη γνώμη μου το μονό που διέφερε από την υπόλοιπη σειρά (ίσως λόγω γραφικών διαδραματιζόταν σε μέρα και όχι νύκτα όπως τα υπόλοιπα)

:clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω πώς το game play είναι το καλύτερο ever...

ΟΚ το Carbon ήταν μικρό...

Αλλά όποιος έχει τιμονιέρα θα με καταλάβει ;)

Δεν παίζει καλύτερο game controling από το Carbon k MW

’...και ελπίζω να έχτε υπ όψιν σας ότι για να πείς το τερμάτισα πρεπει να το έχεις τερματίσει ξεκινόντας και με τα 3 κάρα...

Link to comment
Share on other sites

και γω έφαγα φρίκη

ενώ από το 1ο είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό

και το μόνο που του έλειπε ήταν μερικά βιντεάκια ακόμα

+βελτίωση στα γραφικά

οι επόμενοι τίτλοι ήταν άκυροι.

τέλος πάντων...

ελπίζω το καινούργιο να μήν έχει καμμία σχέση

και να κάνει το ''μπαμ'' που έκανε το 1ο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.