Jump to content



δωρεαν sms από internet


loupis

Recommended Posts

το βρηκα χθες και δουλευει αψογα.

κατεβαστε το αρχειο από το rapidshare

εγκαταστηστε το πραγραμμα

ενσωματώστε το widget..δουλευει μια χαρα

πληροφοριες

http://www.callwave.com/sms/sms.asp

download

http://rapidshare.com/files/14771174/free_sms.zip

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Πριν εγκαταστήσω κάποιο πρόγραμμα στον υπολογιστή μου, ιδίως όταν προέρχεται από άγνωστη πηγή, το ψάχνω λίγο.

Το μόνο που βρήκα ήταν η σελίδα που έδωσα σε link και μερικοί κάνουν παράπονα για spam στα forum τους (που έχουν σχέση με links αντίστοιχα με αυτό που πόσταρε εδώ).

Το λινκ του παραπέμπει σε μια σελίδα που μιλάει για δωρεάν sms μόνο σε USA και Καναδά και απαιτεί να εγκαταστήσει κάποιος ένα προγραμματακι στον υπολογιστή του (το οποίο μπορεί να κατέβει από τη σελίδα αυτή). Ποιός ο λόγος για άλλο αρχείο από το rapidshare?

Δυστυχώς, λόγω δουλειάς, δεν είμαι σε θέση τις επόμενες ημέρες να τσεκάρω το αρχείο αλλά αν κάποιος χρήστης το εγκατέστησε (και δεν μιλάω για χρήστες με 1 post) ας μας πει τις εντυπώσεις του. Εγώ παραμένω πολύ επιφυλακτικός και θα συνιστούσα το ίδιο και στους υπολοίπους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από format c:

Πριν εγκαταστήσω κάποιο πρόγραμμα στον υπολογιστή μου, ιδίως όταν προέρχεται από άγνωστη πηγή, το ψάχνω λίγο.

Το μόνο που βρήκα ήταν η σελίδα που έδωσα σε link και μερικοί κάνουν παράπονα για spam στα forum τους (που έχουν σχέση με links αντίστοιχα με αυτό που πόσταρε εδώ).

Το λινκ του παραπέμπει σε μια σελίδα που μιλάει για δωρεάν sms μόνο σε USA και Καναδά και απαιτεί να εγκαταστήσει κάποιος ένα προγραμματακι στον υπολογιστή του (το οποίο μπορεί να κατέβει από τη σελίδα αυτή). Ποιός ο λόγος για άλλο αρχείο από το rapidshare?

Δυστυχώς, λόγω δουλειάς, δεν είμαι σε θέση τις επόμενες ημέρες να τσεκάρω το αρχείο αλλά αν κάποιος χρήστης το εγκατέστησε (και δεν μιλάω για χρήστες με 1 post) ας μας πει τις εντυπώσεις του. Εγώ παραμένω πολύ επιφυλακτικός και θα συνιστούσα το ίδιο και στους υπολοίπους.

καλα φιλε μου κανεις και εισαι επιφυλακτικος.

Επειδη σε βλεπω ειρωνικο και αποτομο δεν θα ηθελα να σου πω απολυτως τιποτα.

Παντως αν το δοκιμασεις θα δεις οτι δουλευει.

Τωρα αυτα με το "πρωτο post κλπ" τα θεωρω γελοιοτητες.Αν θες κοιτα

τις ημερομηνιες εγγραφης να δεις ποσο καιρο "υπαρχουν" καποιοι εδω μεσα, αν και ουτε κι αυτο μου λεει απολυτως τιποτα..

Καλημερα να εχεις και καλη Κυρακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να συνεχίσεις να με βρίζεις κάντο με πμ παρακαλώ.

Το μόνο που ενδιαφέρει όσους διαβάζεουν το thread είναι αν αξίζει να εμπιστευτούν το προγραμματάκι σου. Δεν είναι εγώ πάντως που θα το δοκιμάσω πρώτος και εξήγησα γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DuKe [Σήμερα, στις 00:37]

’ψογο! Δουλεύει τέλεια.

Φίλε Loupis δεν είναι να ασχολήσε καν με κάτι ατομάκια εδώ μέσα... μη μασάς μια! Thnx anyway.

Πως το ρύθμισες?

Σε εμένα δεν παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GeoBros [Σήμερα, στις 13:26]

Απο ασφάλεια όμως τί παίζει?

Εφόσον δώσαμε τον αριθμό μας, δε γινόμαστε ευκολα εντοπίσιμοι?

Αν έχεις αμφιβολίες για την ασφάλεια, δώσε έναν άλλο αριθμό

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.