Jump to content



δωρεαν sms από internet


loupis

Recommended Posts

Πολυ καλο προγραμματακι, το χρησιμοποιω αρκετο καιρο.

Ειδικα στην αρχη, πριν αναβαθμηστει, που δεν εβαζες ουτε ονομα ουτε τιποτα, ειχε απειρη πλακα.

Τι gay προσκλησεις εστειλα, τι δωρεαν ταξιδια στην Αλβανια με χορηγο την Vodafone, τι ανακοινωνα σε κατι παιδια οτι το κινητο τους εχει δεχθει επιθεση απο το υποπτο λογισμικο του Ευαγγελατου. Απειρο γελιο μιλαμε...

Τωρα εχει γινει πιο κυριλλε, γραφεις e-mail, τηλεγωνο κτλ. αλλα την δουλεια του την κανει:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΥΟ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΚΙΝΗΤΩΝ ΣΠΙΤΙ

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ NEW REGISTER ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ

ΚΑΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΣΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ RESET!!!!:banging:

ΔΕΞΙ-LOG OUT-New register-ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ

ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ.

ΤΙ ΛΕΤΕ?????????????????;) ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΤΕ RESET.

ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ

ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.

ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΩΣ NEW ACCOUNT ΚΙ ΑΥΤΟ RESET.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα παιζει αλλα αυτα που λενε οτι ειναι free ειναι μ@λ@κιες. Εβαλα τον αριθμο μου, και εστειλα σε εναν φιλο 4 χεσ εμ εσ. Μετα απο αυτο επερνα συνεχεια την tim τηλ kai ακουγα ποσο καρτα εχω. Για 30 λεπτακια ελεγε πως εχω 4 ευρα και 48 λεπτα, μετα απο 30 λεπτακια και χωρις να εχω στειλει τιποτα αλλο μου αφαιρέθικαν 8 λεπτα. Αρα Μουφα πρεπει να ειναι. Τι λετε εσεις?

Υ.Σ. Η υπηρεσια που σου λεει ποσο καρτα εχεις ειναι free. τΣΕΚΑΡΙΣΜΈΝΟ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα παιζει αλλα αυτα που λενε οτι ειναι free ειναι μ@λ@κιες. Εβαλα τον αριθμο μου, και εστειλα σε εναν φιλο 4 χεσ εμ εσ. Μετα απο αυτο επερνα συνεχεια την tim τηλ kai ακουγα ποσο καρτα εχω. Για 30 λεπτακια ελεγε πως εχω 4 ευρα και 48 λεπτα, μετα απο 30 λεπτακια και χωρις να εχω στειλει τιποτα αλλο μου αφαιρέθικαν 8 λεπτα. Αρα Μουφα πρεπει να ειναι. Τι λετε εσεις?

Υ.Σ. Η υπηρεσια που σου λεει ποσο καρτα εχεις ειναι free. τΣΕΚΑΡΙΣΜΈΝΟ!!

Galioni said

Τώρα πάντως που το ανακάλυψαν οι Έλληνες ή θα κλείσει ή θα γίνει επι πληρωμή :D

Εγώ πάντως γράφομαι κανονικά, κάνω και τις ρυθμίσεις και μου λέει ότι θα στείλει ένα κωδικό ενεργοποιησης.Ε δεν έρχεται ποτέ! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.