Jump to content



Μεταχειρισμένο αυτοκίνητο με 3 χιλιάρικα περίπου. τι προτείνετε?(φοιτητής)


tolis861416003225

Recommended Posts

τι εχουν τα φορντ? :unsure: πιο πολυ μηχανικα με νοιαζει. αν τωρα εφαγε καμια στουκ-ιτσα αλλα ΔΕΝ εχει πειραχτει ΚΑΘΟΛΟΥ καποιο χηχανικο μερος δε με πειραζει καθολου διοτι:

1. η τιμη θα πεσει λογω τρακας

2. θα ειναι βαμενο και γενικα δε νομιζω να το αφεισει να φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 03:55]

απεφυγε οπως ο διαολος το λιβανι τα Ford. οτιδηποτε αλλο ειναι καλυτερο.

+1 εκτος αμα ειναι ford mustang (american muscle) :D

ιδιως το φιεστα. μεχρι προχθες προσπαθουσα να ανοιξω το καπο της απο το φιεστα της θειας μου. ειχε κολλησει ο μοχλος απο μεσα. + οτι η μια πορτα κατι εχει παθει η ασφαλεια και δεν ανοιγει. + οτι μια φορα μπουκωσε η αντλια της βενζινης.

Link to comment
Share on other sites

η ευρωπαικη φορντ εχει αλλα μοντελα απο τα αμερικανικα? οπως η σεβρολε(νταεγου)? τετεια μαπα ποιοτητα? γιατι?σε καινουριο αυτοκίνητο? εδω η bmw της μανας μου που ειναι 25 ετων αμαξι δεν εχει παθει ποτε τιποτα. γομαρι. 315 ε21. :T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αμα ειναι διαφορετικα τα μοντελα αλλα ειναι ολα αχρηστα, ιδιαιτερα οσον αφορα τα ηλεκτρονικα κτλ. Το καλο ειναι οτι οι κλειδαριες ειναι πραγματι ασφαλειας, μετα απο κανα χρονο ακομα και με το κλειδι δεν ανοιγουν :p

(απο προσωπικες εμπειριες τα παραπανω, δεν εχω κανει καμια στατιστικη, ισως ετυχε να ειναι ελαττωματικα και τα δυο ford που εχουν περασει απο την οικογενεια)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.