Jump to content



Προβλημα με forthnet


kallileo

Recommended Posts

Απο χτες το πρωι δεν μπορω να συνδεθω στο Ιντερνετ στο σπιτι. Μου βγαζει συνεχεια σφαλμα 720. Το πρωι ακουσα οτι υπηρχε το προβλημα και σε αλλες περιοχες.

Του πηρα τηλ το απογευμα και μου ειπαν οτι αντιμετωπιζουν καποιο προβλημα κυριως απο την μερια του ΟΤΕ.

Εχει παρατηρησει κανενας κατι παρομοιο?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CaptainMilo [Σήμερα, στις 10:19]

Χθες έπεσε κατά το μεσημέρι η σύνδεση για περίπου μια ώρα , αλλά επανήλθε

Κατά τ'άλλα , όλα οκ εδώ

Χτες έπεσε και εδώ Αμπελόκηπους κανένα 25λεπτο.Το ίδιο και στο κέντρο..:) (Θεσσαλονίκη)

Μέτα όλα οκ..:T:

Link to comment
Share on other sites

και Ηράκλειο μια απ' τα ίδια έπεσε εχτές κάνα μισάωρο και επανήλθε, υπάρχει όμως και άλλο πρόβλημα ενώ έχω 1024 δεν κατεβάζω με τίποτα με πάνω από 60-70... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CaptainMilo

Χθες έπεσε κατά το μεσημέρι η σύνδεση για περίπου μια ώρα , αλλά επανήλθε

Κατά τ'άλλα , όλα οκ εδώ

Και σε μένα και χθες το απόγευμα και την προηγούμενη Παρασκευη το βράδυ. Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα η γραμμη μου παει καλυτερα......μεχρι χθες σε 1024γραμμη κατεβαζα περιπου με 70-80......απο σημερα 80-95.......ισως να φταιει και το 3ημερο που φευγουν αρκετοι......απο τριτη θα δειξει σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

H Forthnet έκανε κάποιες αναβαθμίσεις στο δίκτυο της χθες σχεδόν όλη την μέρα και υπήρχαν προβλήματα στις συνδέσεις internet. Και εγώ είχα πρόβλημα στο browsing αλλά στο download πήγαινε σφαίρα;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.