Jump to content



windows vista score


popolaros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Αυτό το σκορ έχει να κάνει με τιν κάρτα γραφικών πιο πολύ.

Σε εμένα με το μηχάνημα της υπογραφής μου βγάζει 4.2

Και δεν έχω σχέση με τον φίλο που έχει χ2 6600 και raptor.

Έχουμε όμως την ίδια ξεπερασμένη κάρτα γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

κάποιος με 8800 να μου πει με τί driver δε του χτυπάει? έχω gts320 και με τους 100.65 βγάζει 1.0 και με τους 101.41 χτυπάει ο driver την ώρα του τεστ κ δε βγάζει αποτέλεσμα...

τα υπόλοιπα μάλλον κ δεν είναι αντιπροσωπευτικά και αναλογικά με τη συχνότητα κ τις επιδόσεις των άλλων υποσυστημάτων, αλλά με κάποιο table/κλίμακα...

Link to comment
Share on other sites

Είχα και γώ το ίδιο πρόβλημα...αλλά όταν πέρασα του 100,59 αν θυμάμαι καλά είμουν οκ

Όσο για το υπόλοιπο score...έτσι ήταν στα πρώτα build των Vista...στο τελευταίο νομίζω κάνει κανονικά bench ;)

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτό το προγραμματακι να το τρέξω και εγώ από περιέργια? Οχι ότι θα βάλω τώρα Svista αλλά έτσι για χάρη γούστου! Χρειάζεται να έχω εγκατεστημένα τα Svista? Αν ναι δώστε άκυρο παιδιά :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Expert [Σήμερα, στις 13:58]

Είναι built in στα vista :p

Ναι τώρα το είδα και εγώ. Δηλαδη πρώτα βάζεις τα Svista και μετά σου λέει αν ειναι το μηχάνημα μπάζο ή όχι? Καλα μας κοροιδευουν? ΄Τα σκάμε πρωτα και μετα σου λένε αν έκανες μαμακια.....καλόοοοο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

με 100.65 εμενα ειναι μια χαρα.

έλεος... έχεις περάσει τπτ άλλο από drivers κλπ???

από Games δε δοκίμασα ακόμα αλλά πάντως τα nvidia demos (adrianne, froggy) ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ... ενώ στα xp πάνε φέτες... το cascades παίζει οκ αλλά στα xp δεν παίζει για να συγκρίνω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.