Jump to content


2GB DDR


Sitios

Recommended Posts

Ξέρω ότι είμαι εκτός εποχής τελείως, αλλά θέλω να αγοράσω ένα κιτάκι 2x1GB DDR PC4000 και δεν ξέρω ούτε ποιο, ούτε από που... Θα προτιμούσα να είναι από Ελλάδα αν υπάρχει κάτι αξιόλογο... Σε κανένα μαγαζί (Πλαίσιο, E-shop, Multirama) δε βρήκα τπτ που να μου κάνει...

Μπορεί κανείς να με κατατοπίσει καθόλου? Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάντως που έκανες τον κόπο και μόνο να απαντήσεις... Το φανταζόμουνα ότι κάπως έτσι θα είναι τα πράγματα... Τέλος πάντων... Θα περιμένω μήπως και πουλήσει κανείς κάτι ανάλογο...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φίλε αν εισαι Αθηνα κανε καμια βολτα στα μαγαζιά και δες τα στικ απο κοντα. Αν βρεις στικ που γράφουν uccc χτύπα τα . Πάνε στην χειρότερη 260mhz~ 3-Χ-Χ-Χ .

edit. Η samsung παρηγαγε τα συγκεκριμενα chipακια οποτε σε samsung value rams ισως τα βρεις .

Και ένα review

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Λοιπον φίλε αν εισαι Αθηνα

αφου λιγο πιο κατω απο το κ_λαρακι γραφει χανια!!!:hehe:

Δεν το ειδες..??

(σορρυ για το αχρηστο ποστ...απλα δε δωσατε σημασια στο avatar και ειπα να πω τιποτις

του εχω ηδη απαντησει εξαλλου)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ενα λαράκι απο μονο του δν λέει και τπτ . Αν της φωνάξεις απο πίσω - ' συγνώμη δεσποινίς , και γυρίσει τετ α τετ και σου θυμίσει στην φάτσα την θεια ''σου'' την ασχημη με τις ελιές και την μεγάλη μύτη τι γίνεται τότε ? Της λές ,.

μηπως ξέρετε που πουλάνε uccc ?> [ακα . παλι στο θέμα μας ερχεσαι . :p ]

Link to comment
Share on other sites

Aφου μαμμηθηκε που μαμηθηκε το θεμα και ο σητιος δεν βλεπω να παιρνει μνημες μιας και παει φανατρος το νοεμβρη ...να ανεβασω την εικονα ολοκληρη να δειτε τι χανετε???

Δεν φαινονται και πολλα απο το avatar και δεν υπαρχει λογος να βαλεις χαρτοσακουλα..

(anyway......αλλα οχι και χειροτεχνια...και παρε τις σιτες απο την scarlett)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι που πήγε το θέμα, δε θα παραξενευόμουν άμα κατέληγε στο Black Hole...

Αφού πιο πολύ σχολιαζόταν το avatar, παρά οι μνήμες που αρχικά είχα ρωτήσει...

Τέλος πάντων, 2 είναι οι πιθανές λύσεις...

Ή πάω σε κανένα Πλαίσιο ή κανένα μαγαζί όποτε μπορέσω και κοιτάω τα στικάκια ένα-ένα για τίποτα uccc ή περιμένω να πουλήσει κάποιος από το forum σε καλή τιμή για να τα τσιμπήσω...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.