Jump to content



Νομίζω ότι είμαστε έτοιμοι...


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από haris1984 [Σήμερα, στις 11:44]

πρωτα απο ολα τα συγχαρητηρια μου μιας και δεν εχω ποσταρει ακομα...

μλκια...θα το μπλοκαρουν το αποτελεσμα?

hipro μου φαινεται οτι πρεπει να παρεις μαζι στη cebit τα παιχνιδια σου και να τους κανεις ενα live demo...

Σιγά μη το μπλοκάρουν επειδή ένας μαμάκας απ'το ocx forums είπε κάτι τέτοιο..... :p

Μα..........γι'αυτό πάω πάνω....... ;):D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

Σιγά μη το μπλοκάρουν επειδή ένας μαμάκας απ'το ocx forums είπε κάτι τέτοιο..... :p

Μα..........γι'αυτό πάω πάνω....... ;):D

Δηξτους τι εστη GREEK POWER στα NOOBIA!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ενα πολύ καλα tunarismeno 3stage ειναι πολύ κοντά στο άζωτο [ στο ωφέλιμο σημειο και οχι στο σημειο βρασμου που πιανεις αν ριξεις λν2 σε ενα κανιστρο στον αέρα.]

plus οτι δεν χρειαζεται να σκας ολη την ωρα για γεμισμα κλπ κλπ . Το κανεις mount και δεν τελειωνει ποτε το 3stage :D

Link to comment
Share on other sites

E ενταξ...το LN2 είναι πιο καλό απο 3stager....ειδικα αμα εχεις και 3 χέρια ειναι πιο ευκολο...:hehe:

Αυριο παω και εγώ για back up...:p

Και έχω την εντύπωση οτι θα σκασουν και άλλα cascade...:T:

IMG_4488.jpg

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να εχω παει και εγω εκει :cry:

Αρχική απάντηση από ΝTG

3-stage εεε??

Ποσους βαθμους πιανει ..αραγες??

λογικα ειναι του fugger το 3stage το οποιο δεν ειναι και το καλυτερο που υπαρχει ... αλλα -100 σε load παντα ειναι καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

λογικα ειναι του fugger το 3stage το οποιο δεν ειναι και το καλυτερο που υπαρχει ... αλλα -100 σε load παντα ειναι καλα :)

Eγω παντως θα ντρεπομουνα να στειλω αυτο το εκτρωμα στην μεγαλυτερη εκθεση πληροφορικης. Η τσαπατσουλια και ο ερασιτεχνισμος σε ολο της το μεγαλειο! Με αερια ευφλεκτα και ταξιδι απο αμερικη βλεπωντας αυτες τις κολλησεις θα απαγορευα να καπνισουν οι γυρω... Μ'αρεσει που ο τυπος ποζαρει κιολλας. Στους τυφλους ο μονοφθαλμος...

Ηιpro good luck ρα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.