Jump to content



Ποιο κουτί?


Devil_7

Recommended Posts

@anthis

Από άποψη μεγέθους: 1) armor, 2) Soprano 3) Antec (όχι μεγάλη διαφορά από Soprano), 4) Sunbeam.

Αν πας για κάτι φτηνό γνώμη μου είναι ότι αξίζει να δώσεις τα 15ευρό παραπάνω και να πάρεις το Soprano, λόγω μεγέθους, κατασκευής, ποιότητας. Το έχω δουλέψει το κουτί και έχω μείνει ευχαριστημένος.

Αν πας για τα ακριβά προτείνω Armor πάλι λόγω μεγέθους αφού η διαφορά μεταξύ τους είναι μηδαμινή. Με το Armor έχεις ένα full tower που μπορείς να βάλεις και την υδρόψυξή σου μέσα και καλή ροή αέρα έχει. Το antec στο πλαίσιο που το έχω δει δεν φαίνεται άσχημο απλά ο μόνος λόγος που δεν θα το έπαιρνα είναι για τα στα ίδια λεφτά θα μπορούσα να πάρω κάτι μεγαλύτερο (Βλ. Armor ή αυτό λίγο πιο ακριβό βέβαια) Το καλύτερο που έχεις να κάνεις πάντως είναι να τα δεις και από κοντά οπότε θα σχηματίσεις πολύ καλύτερη εικόνα για όλα. :T:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη προσανατολιζομαι προς το ARMOR JUNIOR BLACK ηθελα να ρωτησω κατι.

Λεει να μπει κατι τετοιο πανω του?Παραδειγμα απλα φερνω.

http://www.thermaltake.com/product/Accessory/DriveBay/a2349/a2349.asp

ή τεσπα κατι για modding θερμοκρασιας κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.