Jump to content



EVGA 680 replacement..for free!


GoriLLakoS

Recommended Posts

H EVGA φαινεται πως θέλει να αντα-λάξει όλες τις 680 της με καινούριο revision chipset (Α1)

που υπόσχεται μεγαλύτερο OC σε QuadCore CPUs.

http://evga.com/support/680i_fsb.asp

..και να καλύψει όλα τα έξοδα αυτή....

Ανταλλαγή λοιπόν for free....δεν ξέρω όμως αν ισχύει μονο για USA ή και για τον υπόλοιπο κόσμο....

Όποιος το κάνει ας ενημερώσει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από cabrinha [12-03-2007 00:11]

Για ποιον αλλο λογο μπορει να το κανει? Δεν το λεω ειρωνικα απλα δεν γνωριζω.

Γιατί να παύει βρε παιδιά? Δεν υποτίθεται οτι όταν αντικαθιστάς ενα προιόν ανανεώνεται και η εγγύηση του? Εδώ παύει κιόλας? :...:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν...πώς το καταφέρνεις αυτό?

Αρχική απάντηση από mcmanol

Παυει η εγγύηση απο οπουδήποτε έχει αγοραστει και έχεις 5 χρονια απο on-site της evga.

Αν κατάλαβα καλά λές ότι παύει να είναι υπεύθυνος για την εγγύηση το μαγαζί που το αγόρασες...κουλό μου φαίνεται

Και σε ερωτώ...

Που ξέρει το μαγαζί ότι την έκανες εσύ RMA στην evga?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

η εχουν πεσει η πολισεις της EVGA στο 680 η εχει προβλημα και λεει ας το αλαξω ετσι και αλιως η εγγύηση δεν σταματα η συνεχιζει απο εκει που ηταν αλα για να την στιλεις πισω θελει rma οποτε κατι τρεχει εδω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5

η εχουν πεσει η πολισεις της EVGA στο 680 η εχει προβλημα και λεει ας το αλαξω ετσι και αλιως η εγγύηση δεν σταματα η συνεχιζει απο εκει που ηταν αλα για να την στιλεις πισω θελει rma οποτε κατι τρεχει εδω?

σορυ αλλα μηπως εχεις κάποια σχέση με το παλικαρι αυτό? :)

προσπαθησα να καταλαβω τι θελεις να πεις και δεν μπορω :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να ρωτήσω κάτι.

Εστειλα (εδώ και καιρό) RMA REQUEST για αντικατάσταση και μου ζητάνε να τους δώσω την πιστωτική μου κάρτα.

Ετσι γίνεται ή ......δεν ξέρω ρωτάω, δεν έχω ξανακάνει RMA από e-VGA.

(έτσι να δώσω τα στοιχεία μέσω mail, δεν ξέρω....)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Mr. ----(gprhellas)----!

We need your credit card details to start your Crossshipping please!

You don't have extra cost for the replacement!

Best regards

Support

Bussardstraίe 5

D-82166 Grδfelfing

Germany

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε χρειάζεται πιστωτική. Πες τους ότι δεν έχεις και επιθυμείς να την παραλάβει από σένα η UPS και να τη στείλει στην EVGA με δικά τους έξοδα. Έτσι έκανα εγώ και σε λίγες μέρες έρχεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.