Jump to content



e4300+D9GMH+MOTHERBOARD???


DuKe

Recommended Posts

Παίδες προτίνεται καμιά καλή μητρικούλα για e4300+D9GMΗ. Το cpu θα είναι watercooled με καλή υδρόψυξη. Θέλω μια για maximum overclock.

Μέχρι στιγμής τίνω προς commando. Αλλά μήπως να κοιτάξω σε 975 μιας και θα έχω 9αρι Multi?? Και η μεγαλύτερη μλκία είναι ότι πρέπει να τη πάρω όπωσδήποτε απο multirama λόγω πιστωτικού. Δεν έχουν και πολλές... budjet εώς 230euro. Thnx!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τη commando απο αύριο θα μου πούν πότε μπορούν να μου τη φέρουν... είναι κατόπιν παραγγελίας που σημαίνει ότι δεν την έχουν στοκ. Και 4300 που έλεγα να πάρω απο εκεί ούτε αυτόν έχουν!!! Είχε μια p5b deluxw wifi στο ράφι έτοιμη να τη πάρω σπίτι αλλά στα 232euro!!! 50euro πάνω απο άλλα καταστήματα...

Link to comment
Share on other sites

Πάρε την commando μην κοιτάξεις άλλη μητρική. Σκέψου ότι η intel πάει σε fsb 333 και τετραπύρηνο (αλλά και μικρών διπύρηνων με L2 4ΜΒ). ’μα βγουν δεν θα θες έναν τέτοιο ? Δεν θα θες να τον κάνεις και O/C ? Οπότε μια commando θα σου είναι απαραίτητη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DuKe [Χθες, στις 18:49]

Και τη commando απο αύριο θα μου πούν πότε μπορούν να μου τη φέρουν... είναι κατόπιν παραγγελίας που σημαίνει ότι δεν την έχουν στοκ. Και 4300 που έλεγα να πάρω απο εκεί ούτε αυτόν έχουν!!! Είχε μια p5b deluxw wifi στο ράφι έτοιμη να τη πάρω σπίτι αλλά στα 232euro!!! 50euro πάνω απο άλλα καταστήματα...

πες τους το . χωρίς να τους πεις νοτι έχεις πιστωτικό . στο πλαίσιο στην κατεβάζουν .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.