Jump to content



new games coming soon by rockstar....aka GTA4


blade_pan

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Tα gta βασίζοντε πιο πολύ στο κυκλοφοριακό όμως , μπορει να μην εχει τοσο fun να γυρνας με shotgun στα gta σκοτωνοντας ετσι απλα.... , αλλα με μοτο [κυριως] αυτοκινητα και με ελικόπτερο κανεις τα αισχη :D ., Πιο πολύ γελουσα στα φανάρια πήγαινα με την μοτο πισω απο καποιον που οδηγούσε μηχανη-αυτοκινητο και του έριχνα μια σφαιρα στα λαστιχα-στο οχημα . Ξεκινουσε σαν τρελός λοιπον [πιανει παντα εκτος απο μερικους που κατεβαιναν απο το οχημα και το βαζαν στα ποδια] και εγω να τον ακολουθώ απο πισω βλεποντας σε πια διασταυρωση - στροφη θα στουκαρει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 11:31]

Tα gta βασίζοντε πιο πολύ στο κυκλοφοριακό όμως , μπορει να μην εχει τοσο fun να γυρνας με shotgun στα gta σκοτωνοντας ετσι απλα.... , αλλα με μοτο [κυριως] αυτοκινητα και με ελικόπτερο κανεις τα αισχη :D ., Πιο πολύ γελουσα στα φανάρια πήγαινα με την μοτο πισω απο καποιον που οδηγούσε μηχανη-αυτοκινητο και του έριχνα μια σφαιρα στα λαστιχα-στο οχημα . Ξεκινουσε σαν τρελός λοιπον [πιανει παντα εκτος απο μερικους που κατεβαιναν απο το οχημα και το βαζαν στα ποδια] και εγω να τον ακολουθώ απο πισω βλεποντας σε πια διασταυρωση - στροφη θα στουκαρει :hehe:

:rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο site της Rockstar ανέβασαν το πρώτο trailer...λίγο υπομονή μέχρι να κατέβει...εξαιρετικό... :D:D

Αραβας ο πρωταγωνιστής ?!! Στην Αμερική ?!! Ολε λέμε !! (Αν κατάλαβα σωστά από προφορά και εμφάνιση...) :D :banging:

l1us2.jpg

l2nd7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το βίντεο...σύγχρονη εποχή ?! Μάλλον στο σήμερα ! Μα έτσι πήγαινε το θέμα! Κάθε grand theft auto ήταν όλο και πιο μοντέρνο (εκτός από το 1 που ήταν και αυτό σύγχρονη ?!) οπότε ήρθε το πλήρωμα του χρόνου ! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HellhammeR [Σήμερα, στις 20:46]

Απο ότι θυμάμαι έχουν βγει όλα τα gta σε PC εγώ έχω παίξει απο το δεύτερο μέχρι και το τέλευταίο στα PC.

Και το Liberty City Stories και το Vice City Stories;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 21:06]

Ήμουν στοπαλίσιο και κοίταγα σήμερα αν έχει βγει αυτό ή το GRAW3 να τα αγόραζα αλλά άνθρακας ο θησαυρός.

Είναι λίγο νωρίς ακόμα...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από Jasim [16-03-2007 12:44]

Όντως επικίνδυνο. Όπως άλλωστε και τα GTA, μόνο που είναι λίγο πιο χαβαλετζίδικα. Να σου πω την αλήθεια το βλέπω ν απαγορευτεί σε κάποιες χώρες.

γιατί, δεν είναι επικίνδυνο το Godfather ; Εκβιάζεις, χτυπάς και αν δεν υποκύψει ο άλλος τον σκοτώνεις "εν ψυχρώ" ; Για να μην αναφέρω ότι μπορείς να πατήσεις όλη την πόλη στο πέρασμά σου με τα αμάξια ! Όπως και στα GTA, άλλωστε...... Που βαδίζουμε φίλοι μου :unsure: :unsure: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από Jasim [16-03-2007 12:44]

Όντως επικίνδυνο. Όπως άλλωστε και τα GTA, μόνο που είναι λίγο πιο χαβαλετζίδικα. Να σου πω την αλήθεια το βλέπω ν απαγορευτεί σε κάποιες χώρες.

Δύσκολο είναι;Μερικά από τα παλιά είχαν απαγορευτεί....:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε είχε ακουστεί ότι η κυρία Hilary Klinton είχε εκφράσει ανοιχτά την αντίθεσή της για το San Andreas,κάποιοι από σας είμαι σίγουρος ότι το χουν ακούσει...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.