Jump to content



Windows Live Messenger HELP


michailovits

Recommended Posts

Ενω πάντα έμπαινα μια χαρά στο windows live messenger σήμερα πήγα να το ανοίξω και μου λέει :Απέτυχε η είσοδος στην υπηρεσία windows live messneger,επειδή η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη προς το παρόν.Δοκιμάστε ξανά αργότερα

Κωδικός σφάλματος: 81000314

Τι έγινε εδώ ρε παιδιά?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδιά έστρωσε,μπήκα.Ευχαριστώ πολύ όλους σας.

Αλλα δεν κατάλαβα γιατι έγινε αυτό και φίλους μου που πήρα τηλ πιο πρι μου είπαν πως ούτε αυτοί μπορούσαν ανα μπουν.Γιατί έγινε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από michailovits [Σήμερα, στις 23:20]

ναι ρε παιδιά έστρωσε,μπήκα.Ευχαριστώ πολύ όλους σας.

Αλλα δεν κατάλαβα γιατι έγινε αυτό και φίλους μου που πήρα τηλ πιο πρι μου είπαν πως ούτε αυτοί μπορούσαν ανα μπουν.Γιατί έγινε αυτό?

Η MS είναι γεμάτη bugs ακόμα και στο messenger :sick: :sick: :sick:

:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

γράφω σε αυτό το θέμα για να μην ανοίγω άλλο, κι επειδή θυμάμαι ότι κάπου είχε απαντηθεί αυτό που θέλω να ρωτήσω, αλλά στην 'αναζήτηση' έβγαλε πολλά αποτελέσματα και δεν ήθελα να ψάχνω με τις ώρες......... πώς καταργείται η μ@μ@κια η διαφήμιση από τον Live Messenger? Μου τα έχει κάνει τσουρέκια, ιδίως όταν την περασμένη εβδομάδα μου έβγαζε κάτι διαφημιστικά της άλλης μ@μ@κίας: του ΠΑΣΟΚ !!!!! ’κουσον, άκουσον... Βοήθεια please, πριν μου βγάλει και διαφημιστικά της Παπαρήγα και με στείλει

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι και εμένα μου βγάζει αυτές τις διαφημίσεις.

Πολύ σπαστικές,

ειδικά όταν βλέπεις αυτό το μ@μ@κισμένο (όπως είπε και ο φίλος μας) το πασοκ.

χαχαχαχ

όποιος ξέρει πως θα τα β γάλουμε ας μας πει.

Και πασοκτσής να είναι δεν πειράζει

χαχαχαχαχ

(πλάκα κάνω)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.