Jump to content



νεο partition


Vagelis2000

Recommended Posts

Έκανα ένα νέο particion με το Magic στο οποίο θέλω να μεταφέρω ένα game που υπάρχει στον υπολογιστή, χωρίς να το ξαναεγκαταστήσω. Γίνεται?

Πως γίνεται.COPY - PASTE ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagelis2000 [Σήμερα, στις 17:44]

Έκανα ένα νέο particion με το Magic στο οποίο θέλω να μεταφέρω ένα game που υπάρχει στον υπολογιστή, χωρίς να το ξαναεγκαταστήσω. Γίνεται?

Οχι, εκτός εάν ο κατασκευαστής του παιχνιδιού έχει προβλέψει σχετική ρουτίνα, ώστε να ενημερωθεί το Μητρώο αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Oric [Σήμερα, στις 16:01]

Οχι, εκτός εάν ο κατασκευαστής του παιχνιδιού έχει προβλέψει σχετική ρουτίνα, ώστε να ενημερωθεί το Μητρώο αυτόματα.

Δεν υπάρχει δηλαδή τρόπος να μεταφερθεί? Πρέπει να το σβήσω και να το ξαναγράψω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagelis2000

Έκανα ένα νέο particion με το Magic στο οποίο θέλω να μεταφέρω ένα game που υπάρχει στον υπολογιστή, χωρίς να το ξαναεγκαταστήσω. Γίνεται?

Πως γίνεται.COPY - PASTE ?

Στα περισσοτερα παιχνιδια γινεται αλλα σε μερικα μπορει να μην δουλεψει. Γιατι δεν δοκιμαζεις να το αντιγραψεις και να το τρεξεις?????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την πάτησα.Δημιούργησα ένα νέο παρτισιον και τώρα άλλαξα γνώμη και θέλω να το σβήσω ΑΛΛΑ δεν σβήνει.

Δηλαδή το σβήνω με το Partition Magic, ξαναμεγαλώνω το παλιό με το ελεύθρο χώρο που μένει ΑΛΛΑ όταν κάνει επανακίνηση ο υπολογιστής και βγαίνει η μπλε οθόνη που φτιάχνει τα νεα παρτισιον, ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ERROR 903 κλπ και με reeboot επανέρχονται όπως ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.