Jump to content



εχω μια απορια


def

Recommended Posts

Nαι αλλα εσενα δεν θα πρεπει να σε απασχολει καθολου αν το πηραν δωρεαν ή κατι αναλογο...

Αν κατι πωλειται 1000 ή οταν θε βγει θα εχει τοσο και στο δινουν 400 3 μηνες πριν και στο 1/3 της τιμης..και εσυ θα μεινεις ευχαριστημενος και ο αλλος...

Link to comment
Share on other sites

που ερχεται σε αντι8εση αυτο που λες σε σχεση με αυτα που εγραψα?δεν καταλαβαινω...

συμφωνω απολυτα με το παραδειγμα που 8ετεις γιατι απλουστατα μιλας για διαφορα τιμης της ταξης του 60% και οχι του 10-30% που ανεφερα εγω.

δεν με νοιαζει ουτε απο που το πηρε ουτε πως ουτε το γιατι (αλλα φυσικα εφοσον προκειται για sample το 99% των ατομων που τα παιρνουν στα χερια τους ενημερωνουν απο οτι βλεπω τουλαχιστον),απο τη στιγμη που η τιμη ειναι στα επιπεδα που αναφερεις.

αλλα οταν κατι κοστιζει εξω 300 και ο αλλος το πουλαει 220 δεν ειναι το ιδιο πιστευω.εγω σε αυτο εχω ενσταση και τπτ παραπανω :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Χθες, στις 02:42]

αλλα οταν καποια παιδια πουλανε samples σε τιμη πολυ κοντα στην τιμη αγορας ή ακομα και -30% που στην τελικη τα εχουν παρει τσαμπε για να κανουν ενα review για καποιο φορουμ,δεν μπορω να πω οτι μου αφηνει και την καλυτερη των εντυπωσεων.

καλα κανουν τα παιδια και τα παιρνουν τσαμπα και δεν τους κατηγορω για αυτο.το διευκρινιζω για να μην υπαρχει παρεξηγηση.αλλα να προσπα8εις να βγαλεισ ενα κερδος τοσο μεγαλο (ποσοστιαια) απο κατι που στην τελικη πηρες τσαμπα για ενα review μου φαινεται too much..

ξεχνας ομως κατι: ειναι ενας τροπος να πληρωσεις τον κοσμο που διαθετει το χρονο του, για το review που εκανε. γιατι ο χρονος του, ειναι χρημα. ειτε λοιπον θα βαλω το χερι στην τσεπη μου, ειτε θα τον αφησω να κρατησει το θεμα του review. απο κει και περα, το κανει οτι θελει, και δεν εχω κανενα τροπο να του επιβαλω κατι. ουτε μπορω να του πω "πουλας ακριβα και το πηρες τζαμπα", δε μου πεφτει λογος και δεν εχω δικαιωμα να ελεγξω τι κερδος θα βγαλει. τοσα του λειπουν, τοσα ζηταει. αν μου φαινεται ακριβο παω και ψωνιζω απο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

αυτο εννοειται ρε 38.45.δεν ειπε κανεις οχι.αν 8εωρω ακριβο το προιον πολυ απλα δεν το αγοραζω....

εγω απλα εκφραζω την γνωμη μου.τοσο κακο ειναι δλδ,δεν μπορω να καταλαβω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 13:09]

εγω απλα εκφραζω την γνωμη μου.τοσο κακο ειναι δλδ,δεν μπορω να καταλαβω...

εγω δηλαδη να μην εκφρασω τη γνωμη μου;

πολλες φορες, πραγματικα, δε μπορω να σας καταλαβω. οταν γραφει κατι καποιο μελος της Δ.Ο., δε σημαινει απαραιτητα πως το ειπε για να κατακρινει. ουτε σημαινει πως επειδη μιλησε, ειστε λαθος ή διαφωνει μαζι σας.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.