Jump to content



εχω μια απορια


def

Recommended Posts

πολλες φορες βλεπω στις αγγελιες πωλησεων ειτε καρτες ειτε cpu μοντελα καινουρια που τα πουλανε διαφορα παιδια(για να μην παρεξηγηθω,δεν ΚΑΤΗΓΩΡΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ)τα πουλανε σε πολυ καλες τιμες αλλα ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΓΓΥΗΣΗ,ΔΛΔ π.χ οταν μια καρτα που εχει βγει πριν 1 χρονο και την δινει σε παρα πολυ καλη τιμη τι μπορει να γινεται ωστε δεν εχει εγγυηση?Επαναλαμβανω ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΩΡΟ ΚΑΝΕΝΑΝ, απλως απορια εχω:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

να εχασε την αποδειξη ας πουμε?

δεν ξερω captain,δλδ πηρε ενα προιον που ειναι τωρινο και εχασε την αποδειξη?

Link to comment
Share on other sites

1) Τιμολόγιο από τη δουλειά

2) Από review

3) Κλεμμένη

4) Έβαλε λουκέτο το μαγαζί που την πήρε

5) Την πήρε από το Plesio και ντρέπεται να το πει

6) kolo-vromo-Μ me ta vromo-kolo-Svista sou

7) Δεν αγαπάει την Ελλάδα (Αγαπάς την Ελλάδα; Απόδειξη!)

8) Η μητέρα του είναι η καθαρίστρια του εργαστηρίου του hipro

9) Είναι κολλητός του Ydinopoulos (πακέτος)

Αυτά μπορώ να σκεφτώ, τούτη τη δύσκολη ώρα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

1) Τιμολόγιο από τη δουλειά

2) Από review

3) Κλεμμένη

4) Έβαλε λουκέτο το μαγαζί που την πήρε

5) Την πήρε από το Plesio και ντρέπεται να το πει

6) kolo-vromo-Μ me ta vromo-kolo-Svista sou

7) Δεν αγαπάει την Ελλάδα (Αγαπάς την Ελλάδα; Απόδειξη!)

8) Η μητέρα του είναι η καθαρίστρια του εργαστηρίου του hipro

9) Είναι κολλητός του Ydinopoulos (πακέτος)

Αυτά μπορώ να σκεφτώ, τούτη τη δύσκολη ώρα....

κλεμμενη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 05:56]

1) Τιμολόγιο από τη δουλειά

2) Από review

3) Κλεμμένη

4) Έβαλε λουκέτο το μαγαζί που την πήρε

5) Την πήρε από το Plesio και ντρέπεται να το πει

6) kolo-vromo-Μ me ta vromo-kolo-Svista sou

7) Δεν αγαπάει την Ελλάδα (Αγαπάς την Ελλάδα; Απόδειξη!)

8) Η μητέρα του είναι η καθαρίστρια του εργαστηρίου του hipro

9) Είναι κολλητός του Ydinopoulos (πακέτος)

Αυτά μπορώ να σκεφτώ, τούτη τη δύσκολη ώρα....

10) έπεσε απο φορτηγό

11) του τη κάνανε δώρο χωρίς την απόδειξη

12) την κέρδισε στα ζάρια

13) την βρήκε στο δάσος ενώ περπατούσε (περπατώ μες το δάσος όταν ο λύκος δεν..., ώχ μια 8800GTX)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tassoss

10) έπεσε απο φορτηγό

11) του τη κάνανε δώρο χωρίς την απόδειξη

12) την κέρδισε στα ζάρια

13) την βρήκε στο δάσος ενώ περπατούσε (περπατώ μες το δάσος όταν ο λύκος δεν..., ώχ μια 8800GTX)

Αρχική απάντηση από kender

Ναι ντε του τυπου: παώ έξω από πλαίσιο ρίχνω φλας ορμάω full burst ak-47 πέρνω 8800γτχ και μετα run for the hills :hehe:

Γ@μ@τ@!Ελιωσα στο γελιο!!

Εγω δεν κραταω ποτε αποδειξεις....Μαλλον δεν ειμαι πολυ οργανωτικος γι αυτο...Την μονη αποδειξη που ειχα κρατησει ηταν του mp3 player του αυτοκινητου κι αυτη την πεταξα προσφατα

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

πολλες φορες βλεπω στις αγγελιες πωλησεων ειτε καρτες ειτε cpu μοντελα καινουρια που τα πουλανε διαφορα παιδια(για να μην παρεξηγηθω,δεν ΚΑΤΗΓΩΡΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ)τα πουλανε σε πολυ καλες τιμες αλλα ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΓΓΥΗΣΗ,ΔΛΔ π.χ οταν μια καρτα που εχει βγει πριν 1 χρονο και την δινει σε παρα πολυ καλη τιμη τι μπορει να γινεται ωστε δεν εχει εγγυηση?Επαναλαμβανω ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΩΡΟ ΚΑΝΕΝΑΝ, απλως απορια εχω:flower:

Ισως την εχει παρει απο μαγαζι φιλου, κ δεν του εχει κοψει αποδειξη (ακα -19% φπα)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tassoss

10) έπεσε απο φορτηγό

11) του τη κάνανε δώρο χωρίς την απόδειξη

12) την κέρδισε στα ζάρια

13) την βρήκε στο δάσος ενώ περπατούσε (περπατώ μες το δάσος όταν ο λύκος δεν..., ώχ μια 8800GTX)

εγω δεν καταλαβα την ειρωνεια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tassoss

13) την βρήκε στο δάσος ενώ περπατούσε (περπατώ μες το δάσος όταν ο λύκος δεν..., ώχ μια 8800GTX)

Και σκυβει να την παρει και ξαφνικα πεταγεται το ξωτικο που ηταν κρυμενο πισω απο το μανιταρι (ξωτικο του οποιου το μηκος ηταν μεγαλυτερο απο το υψος) .............και......................:-O

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Και σκυβει να την παρει και ξαφνικα πεταγεται το ξωτικο που ηταν κρυμενο πισω απο το μανιταρι (ξωτικο του οποιου το μηκος ηταν μεγαλυτερο απο το υψος) .............και......................:-O

Ειναι το ιδιο Iρλανδεζικο ξωτικο που επινε μπυρες με γνωστο moderator? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

εγω δεν καταλαβα την ειρωνεια

Δεν σε ηρωνεύεται κανείς ρε συ Λευτέρη. Πλάκα κάνουν....κοολάρισε και γέλα και συ λιγάκι. Ανάγκη το έχεις:T:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άκουσα στις ειδήσεις ότι δύο άτομα μπουκάραν σε γραφεία και αρπάζαν μηχανήματα,κυρίως η/υ, τους οποίους συνέχεια αποσυναρμολογούσαν και έβαζαν αγγελίες πώλησεις για τα εξαρτήματα τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dohc16 [Σήμερα, στις 18:44]

Σήμερα άκουσα στις ειδήσεις ότι δύο άτομα μπουκάραν σε γραφεία και αρπάζαν μηχανήματα,κυρίως η/υ, τους οποίους συνέχεια αποσυναρμολογούσαν και έβαζαν αγγελίες πώλησεις για τα εξαρτήματα τους.

οπα! να τα μας! καποιος απο εδω μεσα την εκανε την δουλεια! :devil: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, σοβαρά τώρα, για κάτι τόσο προχωρημένο όπως κάρτα γραφικών δεν ξέρω, αλλά ποντίκια πληκτρολόγια, κάμερες και άλλα συναφή βουτιούνται συχνά απο internet cafe. :p

Στο στύλ, σκύβεις να δέσεις τα κορδόνια σου (καταρεμένες κάμερες, έχει γεμίσει ο τόπος, ακόμη κα στα ιντερνετ καφέ έχει) αποσυνδέεις το ποντίκι και μετά απο λίγο το παίρνεις πακέτο). :p

(Δεν μιλάω εκ πείρας, είμαι ενας καταναλωτικός πλην όμως τήμιος πολίτης)! :p

Link to comment
Share on other sites

εγω καταλαβαινω την απορεια του Λευτερη οπως και τις απαντησεις των υπολοιπων και δεν μπορω να πω οτι διαφωνω με κατι απο αυτα που εχει ειπω8ει (εκτος του σχολειου περι ξωτικων του Μιχαλη :p) αλλα οταν καποια παιδια πουλανε samples σε τιμη πολυ κοντα στην τιμη αγορας ή ακομα και -30% που στην τελικη τα εχουν παρει τσαμπε για να κανουν ενα review για καποιο φορουμ,δεν μπορω να πω οτι μου αφηνει και την καλυτερη των εντυπωσεων.

καλα κανουν τα παιδια και τα παιρνουν τσαμπα και δεν τους κατηγορω για αυτο.το διευκρινιζω για να μην υπαρχει παρεξηγηση.αλλα να προσπα8εις να βγαλεισ ενα κερδος τοσο μεγαλο (ποσοστιαια) απο κατι που στην τελικη πηρες τσαμπα για ενα review μου φαινεται too much..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.