Jump to content



C&C 3 TIBERIUM WARS OUT !!!!


stefanos9

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Παιδια αρκετα καλο!Πολυ καλα τα cinematics...Και το campaign λεει απο story!Απλα το περιμενα λιγο πιο δυσκολο!Ελπιζω στο Online να ειναι λιγακι πιο ενδιαφερον απο αποψη δυσκολιας!

Αν μπορειτε προτιμηστε την Special Cane Edition! :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από panosvlass

50 η κανονικη και 55 η special.Οι τιμες απο πλαισιο!

LoL,λες κ ακουω τσατσα :hehe:

Το παιχνιδακι θα ειναι το 2ο που θα αγορασω φετο,μετα το εξπανσιον του WoW.

Oταν αξιζει πραγματικα η δουλεια, χαιρεσαι να πληρωνεις original :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stefanos9

ΑΥΡΙΟ 30/3...

ΟΠΟΙΟΣ προλαβει προλαβε...

ΠΑΝΙΚΟΣ...

:jump::woot::jump: :banging: :banging:

:worship:

τι πανικος μου λες βαλε τωρα και το 1,2 patch για να το παιξεις κανονικα παρτο και original

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στη μέση του Kain Edition

Πάρα πολύ καλά γραφικά, τώρα όσον αφορά το gameplay, είναι σχετικά απλοϊκό στην αρχή και δεν έχω συνηθίσει την παράξενη προοπτική απο την οποία βλέπεις να εξελίσσεται το στόρι - υπό γωνία και όχι ακριβώς από πάνω όπως ήταν στα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

το περιμενω στα 14,40 για να το παρω ακομα με το Command & Conquer The First Decade ειμαι και θα παραμινο εκει το εχω δει το demo καλο ειναι αλα το περιμενω να βγει ολο το πακετο με τα patch για να το κανω να δουλευη κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Εγώ είμαι στη μέση του Kain Edition

Πάρα πολύ καλά γραφικά, τώρα όσον αφορά το gameplay, είναι σχετικά απλοϊκό στην αρχή και δεν έχω συνηθίσει την παράξενη προοπτική απο την οποία βλέπεις να εξελίσσεται το στόρι - υπό γωνία και όχι ακριβώς από πάνω όπως ήταν στα άλλα.

Εγώ τι να πω βρε που πριν βάλω το demo είχα ρίξει κάτι 6ωρα Supreme Commander και όταν είδα το λίγο-πάνω-κι-απ-τα-πλάγια έπαθα πολιτισμικό σοκ? :D

Ωραία video έχει, και είναι HD και είναι επιτέλους λίγο πιο σοβαρά σκηνοθετημένα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο demo γιατι οταν επαιζα skirmish πηγαινε σπαστα σε μερικες φασεις ? τεσπα οταν ξεκολλησω απτην single player campaign του act of war ( ηρθε προχθες απο play.com για 15 ευρω :) ) ισως ασχοληθω, αν και πρεπει πρωτα να τελειωσω μια φορα στην ζωη μου το tiberian sun, το cnc1 και το red alert 2 απτο first decade ( το generals ουτε να το φτυσω, ΟΥΣΤ :p )

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα πρόβλημα σε 1680x1050 με full γραφικά (εκτός Α/Α που το έβαλα στο 1), δεν ξέρω πως θα πηγαίνει σε lower-end κάρτες. Παρατήρησα όμως πρόβλημα στις σκιές, φαίνονται πολύ jaggie:

το παρατήρησε άλλος;

cncnc9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.