Jump to content



sites απο το εξωτερικο για αγορα φθηνοτερων πραγματων


CyBeR_JiM

Recommended Posts

ρε παιδια ξερετε καμια σελιδα που μπορω να βρω ευκαριες σε λαπτοπς και τα λοιπα

εχω ακουσει και εχω ο ιδιος δει ( πχ. στο ebay.com ) οτι οι τιμες ειναι πολυ χαμηλοτερες απο τις αντιστοιχες στην ελλαδα αλλα λιγα ειναι τα sites που στελνουνε ελλαδα.. λοιπον, ξερει κανενας κατι αντιστοιχο σαν το ebay.com , amazon.com , flea.gr κλπ κλπ?/

περιμενω ανυπομονα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

πρέπει να προσέχεις το feedback, πόσες αγοροπωλησίες έχει πραγματοποιήσει ο τύπος, αν αναφέρει έξτρα χρεώσεις στη σελίδα, αν διαθέτει paypal αν αν αν. Γενικότερα αν προσέχεις ταστοιχειώδη δε πρέπει να φοβάσαι τπτ. Για μεγάλες αγορές όμως να το ψάχνεις πολύ πολύ περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν λεω παλια υπηρχαν μεγαλες διαφορες στις τιμες Ελλαδας με το εξωτερικο τωρα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει μια τετοια κινηση.Ειδικα απο κατι site Αγγλιας δεν νομιζω οτι κερδιζεις και πολλα μαλλον σου καθετε και παραπανω. :jump:

Πρεπει ν'αναφερουμε οτι μετραει η αποδειξη να γραφει ελληνικα.

Τελος να πω οτι αν χρειαστεις rma πας στο μαγαζι την ιδια μερα.Αν εχεις παρει κατι απο εξωτερικο:στειλε email να σου δωσουν κωδικο rma και περναει η εβδομαδα ετσι για πλακα.

:OT:

Γιαυτό δυνατα και ελληνικα (Κλεμμενο απο τηλεοπτικη εκπομπη)

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει ακόμα και από Κίνα απευθείας με τιμές απίστευτα χαμηλές αλλά συμφωνώ με τον slaught. Τις περισσότερες φορές δεν αξίζει τον κόπο, αφήνω που αγορές εκτός Ευρώπης μερικές φορές έχουν προβλήματα εκτελωνισμού.

Link to comment
Share on other sites

Τελος να πω οτι αν χρειαστεις rma πας στο μαγαζι την ιδια μερα.

Σωστο αυτο που λες στην ελλαδα πας στο μαγαζι το προιον την ιδια μερα ΤΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ δεν μας ειπες το εχω πει και προηγουμενες φορες EBAY και παλι EBAY

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious [Σήμερα, στις 14:32]

Οι καταθέσεις πχ απο την πειρεως σε μια ξένη τράπεζα τι προμήθεια έχουν περίπου;

Καλύτερα με paypal, κατάθεση σε τράπεζα εκτός ότι θα σου πάρει 7 μέρες να πάνε τα χρήματα θα σου πάρει και κάνα 30άρι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark22 [Σήμερα, στις 14:59]

Καλύτερα με paypal, κατάθεση σε τράπεζα εκτός ότι θα σου πάρει 7 μέρες να πάνε τα χρήματα θα σου πάρει και κάνα 30άρι...

Μέσω Alpha Web Banking κοστίζει περίπου 30 cent

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.