Jump to content



CPI /BELINEA =ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!


gazakos

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους!!!! πριν 2 μηνες αγορασα μια BELINEA 102035W 20" απο CPI ELLAS

για το λογο οτι εχειι εγγυηση 0 πιξελ!!!!!(απο ΜDI ELLAS)

Mε το που παρελαβα την οθονη εφαγα το απολητο ξενερωμα!!!!!ειχε ενα καμμενο πιξελ!!!!

την στελνω αμεσως στην ΜDI αντικατασταση και μου στελνουν μια με περρισοτερρα καμμενα πιξελ!!!

εποικινωνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι θα μου στειλουν αλλη!!!εχουν περασει 2 μηνες

και μου λενε οτι τελικα δεν υπαρχει διαθεσιμη και θα πρεπει να κρατησω αθτη που μου στειλανε

εχω ενημερωσει τη CPI KAI MDI τους υπευθυνους για το θεμα αλλα δεν ειδα κανενα ενδιαφερον

για να μου αλλαξουν την οθονη ενω ειχαν εγγυηθει οτι θα μου στειλουν αλλη!!!

μηπως πρεπει να ενημερωσω την ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ για να τους μαμησω??????

αν εχει κανενας καμια ιδεα ας βοηθησει!!!!!

και παιδες ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΒELINA οθονες ειναι ολες με καμμενα πιξελ απο οτι εχω διαβασει σε πολλα forum!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

6800 Ultra που κάηκε, αγορασμένη πριν ~2 χρόνια. Με τη βοήθεια του ΙΝΚΑ φίλος μου κατάφερε και πήρε τα 500Ε της απόδειξής του στο ΧΕΡΙ, ούτε πιστώσεις, ούτε τίποτα. Απλά θέλει να ασχοληθείς μια μέρα (ίσως και παραπάνω) σχεδόν εξ ολοκλήρου με το θέμα που σε αφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Καλό θα είναι σε αυτές τις περιπτώσεις να ενημερώνετε και την κατασκευάστρια εταιρία για την συμπεριφορά των επίσημων αντιπροσώπων/service.

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Όχι μόνο θα κινηθούν και οι ίδιοι κόντρα στον αντιπρόσωπο, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εξυπηρετήσουν και οι ίδιοι το αίτημα σας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 15:34]

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Όχι μόνο θα κινηθούν και οι ίδιοι κόντρα στον αντιπρόσωπο, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εξυπηρετήσουν και οι ίδιοι το αίτημα σας.

+10:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gazakos [Σήμερα, στις 03:32]

ευχαριστω σε ολους για τη γνωμη σας!!!

μπορει καποιος να μου πει σχετικα με την ΙΝΚΑ(ΠΩΣ ΝΑ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ???)

Έτσι όπως το έγραψες... την ΙΝΚΑ αντί το ΙΝ.ΚΑ νόμιζω προς στιγμήν ότι αναφερόσουνα σε ξαναμμένη Σκανδιναβή τουρίστρια.... :p:D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.