Jump to content



βοήθεια για αγορά κάρτας γραφικών


kots

Recommended Posts

έχω μια Onboard 6100 αλλά τραβάει αρκετές φρίκες στα παιχνίδια. ψάχνω μια οικονομική κάρτα, καινούρια είτε μεταχειρισμένη, αλλά με τις pci exp έχω χάσει την μπάλα.

θέλω να είναι οικονομική και να μου παίζει άνετα τα τελευταία παιχνίδια που κυκλοφορούν.

rpg Με καμιά 10 ατομα σε μάχη, καταλαβαίνετε είναι σπάσιμο να πηγαίνεις αργά αργά, παρόλο που έχεις βγάλει shadows, antialising κτλ κτλ. δεν ευχαριστιέσαι παιχνίδι βρε αδερφέ μου. :)

τα φώτα σας παιδιά. θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου στέλνατε και λινκς από διάφορα eshops που να΄εχουν το προιόν που προτίνεται.

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζω ότι τα 110 ευρώ είναι σχεδόν τίποτα για αγορά τέτοιας κάρτας, αλλά μπορώ να δόσω (δύσκολοι καιροί βλέπετε) μέχρι 50-70 ευρώ. για αυτό και δεν έχω πρόβλημα αν είναι μεταχειρισμένη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kots

γνωρίζω ότι τα 110 ευρώ είναι σχεδόν τίποτα για αγορά τέτοιας κάρτας, αλλά μπορώ να δόσω (δύσκολοι καιροί βλέπετε) μέχρι 50-70 ευρώ. για αυτό και δεν έχω πρόβλημα αν είναι μεταχειρισμένη.

οποτε στρεφεσαι σε μεταχειρισμενη μεσα απο αγγελειες:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από kots [13-04-2007 12:39]

γνωρίζω ότι τα 110 ευρώ είναι σχεδόν τίποτα για αγορά τέτοιας κάρτας, αλλά μπορώ να δόσω (δύσκολοι καιροί βλέπετε) μέχρι 50-70 ευρώ. για αυτό και δεν έχω πρόβλημα αν είναι μεταχειρισμένη.

μηπως μια 6600GT???το ξερω εντελως off season αλλα σε σχεση με την 6100 θα σου φανει θηριο...

Link to comment
Share on other sites

1.Μενεις οπως εισαι

2.Παιρνεις μια μεταχειρισμενη με 70

3.Με καρτα κλασεως 6600,χ700 πρεπει να εισαι τυφλος για να παιζεις games αρα ξεχνας τα παιχνιδια

4.Μαζευεις μια 130αρα και χτυπας καμια 8600

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.