Jump to content


ηχομόνωση


daemon13

Recommended Posts

Μερικά φύλλα Technofon από το Praktiker, όρεξη για χαρτοκοπτική και θα δείς πολύ καλά αποτελέσματα...Ή αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις συνδυασμούς από τα αφρώδη πλαστικά που θα βρείς στο ίδιο κατάστημα...

Δυστυχώς, δεν έχω χρόνο να κάνω μία παρουσίαση το κουτί που έχω φτιάξει κατ'αυτόν τον τροπο, καθότι είμαι ΣΤΡ (ΜΧ).....O dubber γνωρίζει πάντως τα αποτελέσματα....Να αναφέρω επίσης ότι το κουτί στο οποίο έκανα την "εγχείρηση" είναι της μητέρας μου, που αρχικά έλεγε ότι την ψιλοενοχλούσε ο θόρυβος, ενώ τώρα λόγω ησυχίας , μερικές φορές ξεχνάει να τον κλείσει αν δεν σιγουρευτεί από το ledάκι μπροστά ότι είναι ανοιχτός...

To Akasa paxmate είναι από τα πρώτα πράγματα που δοκίμασα...δεν έμεινα ευχαριστημένος, αλλά ούτε και χαλάστηκα που το έβαλα λόγω τιμής...Η αλήθεια είναι πάντως ότι περίμενα περισσότερα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.