Jump to content



Ελληνικό πληκτρολόγιο σε Windows Mobile?


Ilias83

Recommended Posts

εγω παντως δεν καταφερανα βρω καποιο που να μπορω να γραφω με το δαχτυλο και οχι με το πενακι......το μονο που βρηκα ειναι μια εκδοση του resco την οποια δεν μπορω να βρω τωρα και η οποια δεν ηταν full και μετα απο 15 μερες κλειδωσε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καταφερα επιτελους να κανω εγκατασταση το resco αλλα δεν ειναι φθλλ σψεεν...κατεωασα καποια skins αλλα δεν μπορω να βρω απο που τα κανεισ ανκτηση....Πηγα στισ επιλογες αλλα μου βγαζει μονο το default και το simple....Εχεις κανεις ιδεα πως γινεται Load?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

sorry που ξεθάβω το παρόν thread, αλλά ήθελα να ρωτήσω κάτι πριν το δοκιμάσω. Σχετικά με το PocketKeys. Το avira μου πετάει μήνυμα για virus. Υποθέτω κατά 99% ότι λέει βλακείες -άλλωστε η εφαρμογή δεν είναι για desktop - αλλά είπα να ρωτήσω ως καραnoob σε win mobile. Έχετε ακούσει τίποτα σχετικό;

Ποιο ουσιαστική ερώτηση αν ξέρετε κάποιο σχετικό πρόγραμμα - πέρα από το pocketkeys - για το G900. Free προφανώς - εντελώς, όχι με βότανο free.

(το EzInput 1.5 Keyboard δεν το δοκίμασα μιας και λέει για HTC ή δεν παίζει τόσο ρόλο; αρκεί δηλαδή να είναι για win mobile?)

Υ.Γ. Τα παραπάνω links τα έχω δει. Πέρα από το pocketkeys όλα είναι trial ή αναφέρουν ότι είναι για συγκεκριμένο - άλλο κινητό (αν δεν κάνω λάθος στο τελευταίο)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.