Jump to content



Ποια σειρα μου ταιριαζει?


kondax

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kondax [Σήμερα, στις 00:41]

Eυχαριστω παρα πολυ και μπραβο σε εσας πραγματικα!!!!

και μια ερωτηση.......Φοιτητες ειστε?

Yeap, φοιτητής εγώ, αθήνα.

(ξέρω στα σπάω λίγο αλλά ορίστε ένα tutorial από γαλλικό site μεταφρασμένο (άθλια) αλλά κατανοητό, αν έχεις όρεξη)

http://fets3.freetranslation.com/?Url=http%3A%2F%2Fforum.ubuntu-fr.org%2Fviewtopic.php%3Fid%3D112869&Language=French%2FEnglish&Sequence=core

BTW, μάστορες κι η δική μου καταγωγή (κατά το ήμισυ βέβαια) ρέθυμνο είναι. Τι γίνεται ρε πατριώτες????? :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kondax [Χθες, στις 20:58]

Παντα ανοιχτα ειναι τα λαμπακια αλλα κατα την διαρκεια που γινεται η συνδεση operational τοτε αναβοσβηνουν κατα τα αλλα ειναι παντα αναμενα!!σβηνουν οταν η συνδεση παει να γινει operational κατα τα αλλα ειναι παντα ανοιχτα!!:magic:

Τα αποτελεσματα απο αυτα που μου ειπες να κανω ειναι τα παρακατω:

[ 423.796000] [ueagle-atm] driver ueagle 1.4 loaded

[ 423.796000] usbcore: registered new interface driver ueagle-atm

Εδω ειναι το προβλημα οπως φαινεται.(1.4 loaded)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kondax [Σήμερα, στις 02:21]

ox εχω το Ε4 και εγω αρα δεν θα δουλεψει?!!!!??!?!?!?!

αρε sagem ημαρτον!!!

μαλλον θα παω να παρω κανα πουτερ !!!!

Μάλλον δεν είδες το link μου στην αρχή της σελίδας:D Διάβασε την πρώτη γραμμή που λέει το παληκάρι cathou;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kondax [Σήμερα, στις 02:35]

Eλα ρε seph1roth το ειδα ρε συ!!!

που χαθηκες?

τελικα δεν θα κανω δουλεια γιατι εχω μπλεξει με την sagem!!!

Καλά σε καταλαβαίνω, απλώς λέω ότι πριν σκάσεις κανά 100ρι ευρόπουλα για ρουτερ (αν και δεν θα πάει χαμένο) δεν χάνεις και τίποτα να δοκιμάσεις ΚΑΙ αυτό. Κάντο αύριο-μεθαύριο με την ησυχία σου (ούτως ή άλλως μαγαζί δεν βρίσκεις αύριο;) ) Χρόνο μόνο έχεις να χάσεις:sick:

’ντε παιδιά, μεταμεσονύχτιο το κάναμε το lab:D . Σε λίγο θα βγάζει το googleads διαφημίσεις εχμ...:innocent: εκπαιδευτικού περιεχομένου!!!:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρε Κρητικοι αυτο ειναι!!

Εγω να σας πω καληνυχτα γιατι ειμαι πτωμα και εχω να παω για ψαροντουφεκο με ενα φιλο αυριο!!!

Ευχαριστω πολυ και.....επικοινωνουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.