Jump to content



Coollermaster κουτί αξίζει;


fonzi

Recommended Posts

Κι εγω προτεινω thermaltake armor. Μεγαλο κουτι με χωρους ανετους και με μελλοντικη αναβαθμιση των "σωθικων" του (βλεπε μεγαλο μηκος στις καρτες γραφικων). Το ασημενιο θα προτεινα και για λογω βαρους και λογω θερμοτητας.

Τωρα για το κουτι που ρωτας αν αξιζει, οχι γιατι ενω εχει πλαϊνο παραθυρο, εχει αναποδο πορτακι. Κουφο.

Link to comment
Share on other sites

Γυρίζει το πορτάκι στο coolermaster.

Πάντως για το lian-li πάω.

Μόνο που σκέφτομαι μήπως είναι καλύτερο το μαύρο (ώστε να ξεμπλέξω από το να βάζω πορτάκι ασημί, άσε που 3,5" πορτάκι δεν βλέπω να υπάρχει ασημί).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fonzi [Σήμερα, στις 18:19]

@perp offtopic: Από μητρική είσαι ευχαριστημένος;; (Διαβάζω άλλοι είναι ενθουσιασμένοι και άλλοι βλαστημάνε διότι τους καίει μνήμες.)

Offtopic: Αν και μέχρι στιγμής δεν την έχω τσιτώσει τρελά λόγω έλλειψης χρόνου με την δουλεια, μέχρι στιγμής δουλεύει ρολόι.... φτου φτου φτου

Link to comment
Share on other sites

Α και για κάτι κουφό που άκουσα νωρίτερα... εννοείται οτι δεν θα βάλεις αυτοκόλλητα ή οτιδήποτε άλλο... Υπάρχουν έτοιμες προσόψεις και βγάζει και η Lian Li ακριβώς για τα cases της. Τώρα για 3.5" δεν είμαι σίγουρος περί του τι υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.