Jump to content


Ας κανουμε το ******


Tony93

Recommended Posts

Κατι τελειο που θα μπορουσε να εκανε το thelab τελειο θα ηταν (και αναφερομαι στον rootx και τους administrators) να φυγει ο jpavly απο moderator! Να παρει δρομο :tomato: ...

Θυμαστε τον nik92? Ε λοιπον ο jpavly τον κλειδωσε για "υποτιθετε" 3 μερες για τελειος ηλιθιο λογο που δεν εχουμε καταλαβει ακομα! Εχουν περασει ηδη 6 μερες και δεν εχει γινει τιποτα....

Και για αυτον και για ΠΟΛΛΟΥΣ αλλους λογους προτεινω εγω και φανταζομαι πολλοι απο εσας, να φυγει ο jpavly απο moderator.

οποιος εχει αλλη γνωμη να μου στειλει πμ. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tony93 [Σήμερα, στις 16:45]

Κατι τελειο που θα μπορουσε να εκανε το thelab τελειο θα ηταν (και αναφερομαι στον rootx και τους administrators) να φυγει ο jpavly απο moderator! Να παρει δρομο :tomato: ...

Θυμαστε τον nik92? Ε λοιπον ο jpavly τον κλειδωσε για "υποτιθετε" 3 μερες για τελειος ηλιθιο λογο που δεν εχουμε καταλαβει ακομα! Εχουν περασει ηδη 6 μερες και δεν εχει γινει τιποτα....

Και για αυτον και για ΠΟΛΛΟΥΣ αλλους λογους προτεινω εγω και φανταζομαι πολλοι απο εσας, να φυγει ο jpavly απο moderator.

οποιος εχει αλλη γνωμη να μου στειλει πμ. :shifty:

Προφανως εισαι κολλητος του ΝΙΚ92 (οποιος εχει παρει πολλες φορες προιδοποιση απο τους μοδερατορ) ......

Τον λογο για τον οποιο εφαγε μπαν μονο εσυ δεν το καταλαβες (μαλλον)

Και πες μας ποιοι ειναι οι "πολλοι" λογοι που πρεπει να φυγει ο jpavly ???

Για να spammaρουν ολοι ελυθερα ???

Απο φανατικους χωρτασαμε εδω μεσα ξερεις :TD:

ΥΓ θα μαζεψεις και υπογραφες ??? ελεος :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tony93

Κατι τελειο που θα μπορουσε να εκανε το thelab τελειο θα ηταν (και αναφερομαι στον rootx και τους administrators) να φυγει ο jpavly απο moderator! Να παρει δρομο :tomato: ...

Θυμαστε τον nik92? Ε λοιπον ο jpavly τον κλειδωσε για "υποτιθετε" 3 μερες για τελειος ηλιθιο λογο που δεν εχουμε καταλαβει ακομα! Εχουν περασει ηδη 6 μερες και δεν εχει γινει τιποτα....

Και για αυτον και για ΠΟΛΛΟΥΣ αλλους λογους προτεινω εγω και φανταζομαι πολλοι απο εσας, να φυγει ο jpavly απο moderator.

οποιος εχει αλλη γνωμη να μου στειλει πμ. :shifty:

Κατ'αρχήν αφού αποφασίζεις να με "διασύρεις" δημόσια, κάνε το σωστά :)

1) Πρέπει πρώτα να μου πεις ότι δεν έχω δίκιο που ο φίλος σου πήρε μερικές μέρες παραπάνω επειδή μου έστειλε αυτά:

1) να στελνεις πμ γιατι δν κοιταω την μαυρη τρυπα δν ειμαι μαγος ουτε μπορω να μυρίσω τα νθχια μου για να δω τι >>>>>>>>> γραφεις . Να στελνεις πμ να ενημερωνεις "ρε φιλε κοψε το σπαμινγκ , δες τη μαυρη τρυπα"

2) τον λογαριασμό τον εφτιαξα επίτιδες και θα τον χρησιμοποιώ μεχρι να ανοιξει ο δικός μου , αν τον σβησεις θα το κανω >>>>>>>>>>>>> το φορουμ και δεν φταίνε τπτ οι υπολοιποι.

Και κοψε το υφάκι που γραφεις . Ποιος νομίζεις πως είσαι ???

2) Εσύ που θυμάσαι τον nik92, προφανώς γιατί δεν γνωρίζεστε προσωπικά, αλλά γιατί ήρθατε πιο κοντά σε μερικά threads: No1, No2, No3, θα έπρεπε επίσης να δεις, ότι κάπου υπάρχουν αυτά τα έρμα τα αίτια.

Βέβαια, αυτό που απορώ εγώ είναι πως, αφού δεν γνωρίζεστε, εσύ μου έστειλες μια χαριτωμενιά του στυλ:

Tony93 wrote on Σήμερα, στις 15:50:

Subject: m******* sta ipsi filaraki mou....

ekmarous tou

nik92" eipes treis meres alla exoyn perasei 103 pos tin eides tha ton anoixes pote to account ???""

p.s. eisai poli bourdas pados..... :blink::tomato::tomato::tomato::tomato:

Φυσικά όπως όλοι εδώ καταλαβαίνουν, αφού και εσύ και ο φίλος σου έχετε λάβει κι άλλες φορές ενοχλητικές ειδοποιήσεις από μένα σχετικά με τα posts σας, θα μπορέσετε να τις postάρετε έτσι ώστε να με φέρετε σε ακόμα πιο δύσκολη θέση.

Δεν είναι καλυτερα να με στριμώξεις έτσι φίλε μου; :)

ΥΓ.: Όπου **** και >>>>> βάλτε την φαντασία σας να δουλέψει ;)

Link to comment
Share on other sites

ΉΜΑΡΤΟΝ τώρα.....

τα προσωπικά μηνύματα είναι προσωπικά μηνύματα.

ότι θέλει μπορεί να βρίζει εκεί και δεν ενδιαφέρουν τους υπόλοιπους.

τα προσωπικά μηνύματα είναι πρόβλημα δικό σας και ΚΑΝΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ.

όσο δίκιο είχες το χάνεις και το ότι είσαι moderator κάνει χειρότερη τη θέση σου.

Link to comment
Share on other sites

IMHO πιστεύω ότι το ποστ #301 είναι που έδωσε το "οκ" για να βγουν όλα τα χαρτιά στη φόρα.

O jpavly είχε 2 επιλογές:

- ή να τηρήσει τους κανόνες, πχ:

Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η "επίθεση" σε άλλα μέλη, moderators ή στους διαχειριστές του TheLab.gr. Λέγοντας επίθεσης εννοούμε τον χλευασμό, την δυσφήμιση, την ειρωνεία καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσβολή.

και να τον banάρει με τη μία,

- ή να κάνει αυτό που έκανε.

Ούτε δάσκαλοι είμαστε, ούτε θα κάνουμε την δουλειά που θα έπρεπε να έχουν ήδη κάνει οι γονείς του κάθε 15χρονου που δεν ξέρει να μιλάει και να συμπεριφέρεται σε ένα forum.

Εδώ είναι τεχνολογικό forum και λύνοθμε προβλήματα για μπλε οθόνες και άτομα που πάσχουν από linux.

Για προβλήματα συμπεριφοράς και λοιπών κοινωνικών δυσλειτουργιών, υπάρχει και το Cosmopolitan.gr

:T:

Link to comment
Share on other sites

@Teodor_ch: Εμένα θα μου επιτρέψεις να τον δικαιολογήσω τον jpavly...

Ο Tony93 τι παριστάνει τώρα, το δικηγόρο του Nik92 ?

Αν υπάρχουν αιτίες, τότε καλώς έφαγε ban ο Nik92...

Επίσης, λέω να μάθουμε πρώτα να μιλάμε και να έχουμε τρόπους και τότε ίσως γίνει συζήτηση...

Υ.Γ.: Συγγνώμη κιόλας, αλλά να λέμε και του στραβού το δίκιο, ο jpavly είναι ένας από τους πιο ενεργούς mods εδώ πέρα... Τα άκυρα threads *συνήθως* αυτός είναι που τα βλέπει και τα κλειδώνει πρώτος... Και γενικότερα δε νομίζω ότι έχει κανείς παράπονο για τη διαχείριση που γίνεται στο φόρουμ... Έλεος δλδ...

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω κανένα πρόβλημα απο το moderating του φόρουμ αλλά κάτι τέτοια ποστ πιστεύω ότι πρέπει να διαγράφονται κατευθείαν.

επιτρέπεται δημοσιοποίηση των προσωπικών μηνυμάτων?

αν μπεί κάποιος με γυναικείο όνομα και και και θα έχει το δικαίωμα να με κάνει μετά ρεζίλι?

δε ξέρω ποιος έχει δίκιο ή όχι στη συγκεκριμένη περίπτωση με ενόχλησε ώς χρήστη η δημοσιοποίηση των ΠΜ.

τέλος απο μένα :)

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον τα μηνυματα ειναι "πρωσοπικα", νομιζω πως ο καθενας μπορει να τα κανει οτι θελει ;)

Σε περιπτωση που ο αποστολεας εχει γραψει κατι για το οποιο πρεπει να ντρεπεται - προβλημα του (αποψη μου) ;)

off topic :

Αρχική απάντηση από Chosen

Εδώ είναι τεχνολογικό forum και λύνοθμε προβλήματα για μπλε οθόνες και άτομα που πάσχουν από linux.

Για προβλήματα συμπεριφοράς και λοιπών κοινωνικών δυσλειτουργιών, υπάρχει και το Cosmopolitan.gr

Μου επιτρεπεις να το βαλω στης ατακες ? :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Teodor_ch

δεν έχω κανένα πρόβλημα απο το moderating του φόρουμ αλλά κάτι τέτοια ποστ πιστεύω ότι πρέπει να διαγράφονται κατευθείαν.

επιτρέπεται δημοσιοποίηση των προσωπικών μηνυμάτων?

αν μπεί κάποιος με γυναικείο όνομα και και και θα έχει το δικαίωμα να με κάνει μετά ρεζίλι?

δε ξέρω ποιος έχει δίκιο ή όχι στη συγκεκριμένη περίπτωση με ενόχλησε ώς χρήστη η δημοσιοποίηση των ΠΜ.

τέλος απο μένα :)

Τι λες μωρε? Αν καποιος αρχισει κ μου στελενει PM βριζοντας με, εγω τι να κανω? Πρωτα απ'ολα θα ενημερωσω καποιον mod και αυτος θα κρινει. Εδω ομως ειναι ενας mod και εκρινε οτι πρεπει να το δημοσιευσει. Φυσικα κ εγω το επικροτω!

Link to comment
Share on other sites

θα σου απαντήσω με το εξής:

YDinopoulos wrote on Σήμερα, στις 15:50:

Subject: εξομολόγηση

είμαι gay

τί έχεις να πείς? η αναφορά σου σε ένα μοδ φτάνει. η δημοσιοποίηση δεν έχει κανένα σκοπό.

δε το συνεχίζω γιατί είμαστε εκτός θέματος και έχω άλλα σημαντικότερα να ασχοληθώ

ΤΟ QUOTE EINAI ΠΛΑΣΤΟ! -μη φάμε κανένα ban απο εκεί που δε το περιμένουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ναι αλλα δημοσιευσε κατι το οποιο τον προσεβαλλε. Το παραδειγμα σου, δεν συμβαδιζει με την περιπτωση.

EDIT: Που βρηκες αυτο το ΡΜ μου? :rofl:

LOL! :)

Αρχική απάντηση από astrolabos

Πιστεύω ότι είναι ανούσιο να ασχολούμαστε άλλο με το συγκεκριμένο θέμα.

+1 :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά να απαντήσω στο Teodor_ch.

Οι λόγοι για τους οποίους το έκανα είναι ακριβώς επειδή είμαι mod, οπότε:

1) Δεν έχω λόγο να κρύψω τις προθέσεις μου και τους τρόπους εφαρμογής των κανόνων.

2) Εφ'όσον ο φίλος πιο πάνω αποφάσισε να τα πει αυτά δημόσια και όχι με ΠΜ ή email στη διαχείριση όπως αρμόζει, έπρεπε κι εγώ να απαντήσω με τον ίδιο τρόπο. Αλλιώς:

3) Θα έσβηνα το post του, θα του έριχνα ένα ban και σε όλους θα έμενε η εντύπωση ότι ο jpavly κάνει ότι θέλει, σβήνει posts και ρίχνει ban για να καλύψει την κουτσουκέλα του. Είναι αυτό που λέγεται "διαφάνεια". :)

Τα παραπάνω posts θα παραμείνουν εδώ ως αύριο και μετά θα μεταφερθούν στο γνωστό μέρος, γιατί ουδεμία σχέση έχουν με το "Ας κάνουμε το εργαστήρι μας καλύτερο!".

Link to comment
Share on other sites

o nik92 δεν ενημερώθηκε με πμ οτι θα κλειδωθει το account του.

2) απο το " nik all the way" στην μ,αυρη τρυπα (που εβαλε ΦΥΣΙΚΑ ο jpavly) den ειναι ολα spamming

3) Otan ξεκλειδοθει ο λογαργιασμος του nik92 θα μιλησεις μαζι του προσωπικα jpavly....

4) τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ jpavly, ειναι προσωπικα μυνήματα.... ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ....

5) Ποιος σου ειπε εσενα οτι δεν γνωριζω προσωπικα τον κυριο nik92?????

6) epeidh ton xero πολλα χρονια τωρα, δεν συνιθιζει σε τετοια ξεσπασματα....

7) κυριοι συμφωνω, αυτο το πμ που εγραπσε ο νικ92 στον jpavly ηταν λιγο εως πολυυυ τραβηγμένο, αλλα μια ωραια πρωια ανοιγει ο φιλαρακος μου το pc του μπαινει στο thelab ( οπως κανει παντα οταν ανοιγει to pc) και δεν μπορουσε να μπει στο account tou.. Παω εγω εντελώς τυχαια στην μαυρη τρυπα και βλεπω το " nik all the way" poy εφτιαξε o jpavly χωρις προιδοποιηση, του το λεεω αμεσως και τα πηρε.... Εσεις τι θα κανατε?

8) πηγαιντε φιλοι μου να δειτε την μαυρη τρυπα οπου ο εξυπνακιας πηρε ολα τα "και καλα" spamming tou νικ92 και τα εχοσε εκει.... Πειτε μου τις γνωμες σας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε να σου πούμε καμία γνώμη. Το θέμα λήγει εδώ, ο nik92 θα μείνει μόνιμα banned για τα πμ και τα accounts που έφτιαξε στην συνέχεια.

Το thread θα κλειδωθεί μέχρι να μεταφερθούν τα off topics στην ΜΤ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.