Jump to content



13Cake ? LOL


papakos

Recommended Posts

α ρε ΑΝ7 , με προλαβες στο τσακ...:devil: :devil: , εφαγα χρονο να το κανω upload στο rapid :p , αυτο ακριβως... εκτος του οτι τα ψηφια στο SM3/CPU απεχουν 1 πιξελ μεταξυ τους.. ενω στο SM2..:whistling

edit : παρτε και το λινκ για τo calculator μιας και εκανα τον κοπο εδω

edit 2 : το cpu score ειναι αναμενομενο για 3.1 c2d , και -πιθανον- και το SM3 αφου εκει δε μου φαινεται ΟΡΑΤΑ επεξεργασια.. αλλα το SM2... "παρτο αλλιως θα βρεις.."

edit 3: και για να σιγουρευτω για το προγραμμα εκανα καμια 10αρια δοκιμες με υπαρχοντα αποτελεσματα απο το ORB και ολα εβγαιναν ακριβως ή +/- 1 οποτε... απλως ΚΡΙΜΑ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανενα λογο ν ασχολουμε οπως εσεις με σαχλαμαρες, εχω πολυ καλυτερα πραγματα να κανω.

Αν νομιζετε οτι εχω αναγκη να "πειραξω" τις μετρησεις σας λεω οτι δεν "τα παιρνω" απο την ΑΤΙ.

Να χαρω το μυαλο σας, κολλημενοι.

Οποιος μπορει ας αποδειξει το αντιθετο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papakos

Δεν εχω κανενα λογο ν ασχολουμε οπως εσεις με σαχλαμαρες, εχω πολυ καλυτερα πραγματα να κανω.

Αν νομιζετε οτι εχω αναγκη να "πειραξω" τις μετρησεις σας λεω οτι δεν "τα παιρνω" απο την ΑΤΙ.

Να χαρω το μυαλο σας, κολλημενοι.

Στο καλό και καλές μετρήσεις. pixel by pixel, είναι γρηγορότερη η καρτούλα σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papakos [Σήμερα, στις 21:01]

Δεν εχω κανενα λογο ν ασχολουμε οπως εσεις με σαχλαμαρες, εχω πολυ καλυτερα πραγματα να κανω.

Αν νομιζετε οτι εχω αναγκη να "πειραξω" τις μετρησεις σας λεω οτι δεν "τα παιρνω" απο την ΑΤΙ.

Να χαρω το μυαλο σας, κολλημενοι.

Οποιος μπορει ας αποδειξει το αντιθετο.

το 1 pixel που πήγε man?

post-4508-1416073098,5224_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papakos [Σήμερα, στις 21:01]

Δεν εχω κανενα λογο ν ασχολουμε οπως εσεις με σαχλαμαρες, εχω πολυ καλυτερα πραγματα να κανω.

Αν νομιζετε οτι εχω αναγκη να "πειραξω" τις μετρησεις σας λεω οτι δεν "τα παιρνω" απο την ΑΤΙ.

Να χαρω το μυαλο σας, κολλημενοι.

Οποιος μπορει ας αποδειξει το αντιθετο.

Κοιτα να σου πω την γνωμη μου,

εχω διαβασει κανα δυο ποστ σου και σου εβγαζα το καπελο...αυτα που λενε τα παιδια στα αποδειξαν νομιζω,τωρα θα πρεπει να αποδειξεις εσυ το αντιθετο με ενα και μονο Link,αν δεν το κανεις τοτε κατι παει πολυ στραβα.:OT:

Link to comment
Share on other sites

@ ΑΝ7 OverClocker : Είδες που το ίδιο λέμε... ο γραπτός λόγος μας έφαγε μου φαίνεται... ;)

Βρε έχετε λυσσάξει με τον papakos.... δεν λυπάστε τα κακόμοιρα τα φοιτητούδια αύριο????? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [Σήμερα, στις 22:16]

Καλο ειναι να φυγουν τα τελευταια ποστ προς τρυπα μερια γιατι μερικους τους ενδιαφερει να μαθουν καποια πραγματα για τη καρτα....

+ 1

Τετοιες συμπεριφορες απο μερικους δεν τιμουν ουτε τους ιδους αλλα και ποσο μαλιστα τον λαμπη ας ειμαστε ειλικρινεις σε οτι λεμε εξαλου δεν εγινε και τιποτα αν καπου ειμαστε λαθος ολοι εχουμε κανεις σωστες και λαθος αγορες αλλα να φτανουμε σε αυτο το σημειο ειναι

Ηπαρεμβαση των mod/admin πρεπει να εναι καθοριστικη οσο σκληρει και αν ειναι.

Στο θεμα μας τωρα κανα αλλος με την καρτα και μετρησεις απο τεστ και παιχνιδια εχουμε να μας πει τι γινεται τις εντυπωσεις του αφησε :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.