Jump to content



Ζ-5500 τι καρτα ηχου?


korn_ole

Recommended Posts

Ρε παιδιά αυτή που γράφω εγώ έχει 30 ευρώ διαφορά από αυτή που λέτε εσείς και έχει ΚΑΙ Front Bay με εισόδους-εξόδους ΚΑΙ remote control ΚΑΙ δεν είναι από e-shop. Όχι ότι υποστηρίζω το πλαίσιο, αν τη βρείς πιο φτηνά αλλού πάρτην, όχι απο e-shop όμως γιατί αν γίνει καμιά στραβή Cry Them Charalambe

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από iceblade [Χθες, στις 14:55]

Ρε παιδιά αυτή που γράφω εγώ έχει 30 ευρώ διαφορά από αυτή που λέτε εσείς και έχει ΚΑΙ Front Bay με εισόδους-εξόδους ΚΑΙ remote control ΚΑΙ δεν είναι από e-shop. Όχι ότι υποστηρίζω το πλαίσιο, αν τη βρείς πιο φτηνά αλλού πάρτην, όχι απο e-shop όμως γιατί αν γίνει καμιά στραβή Cry Them Charalambe

και εγω αυτη σχεδιαζα να παρω και μαλον θα την παρω οσο για την αλλη με τα 130 Ευρω δεν ειναι τοσο καλη οσο αυτη με τα 160 οποτε στα 30 ευρω δεν θα κολλησουμε... και απο οτι ειδα η 1η καλυτερη X-fi ειναι η elite με 290 και μετα παει 2η αυτη με τα 160...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από korn_ole

και εγω αυτη σχεδιαζα να παρω και μαλον θα την παρω οσο για την αλλη με τα 130 Ευρω δεν ειναι τοσο καλη οσο αυτη με τα 160 οποτε στα 30 ευρω δεν θα κολλησουμε... και απο οτι ειδα η 1η καλυτερη X-fi ειναι η elite με 290 και μετα παει 2η αυτη με τα 160...

Οι διαφορες με την elite ειναι ελαχιστες και σε καμια περιπτωση δεν αξιζει να δωσεις, τοσα χρηματα παραπανω, εκτος και αν σου περισσευουν βεβαια...

Αν το πανελακι, σου ειναι χρησιμο, τοτε αξιζει να δωσεις +30. Σαν καρτες ειναι το ιδιο, οποτε το θεμα ειναι αν θα το χρησιμοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από korn_ole [Σήμερα, στις 17:10]

τελικα να περιμένω την Auzentech ή να πάρω αυτην http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=28&product=966657 ???

Αποτι κατάλαβα σαν και μένα μπατηράκι είσαι...

Εγώ θα περιμένω πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από korn_ole

η Auzentech ειναι της creative ή οχι?? επισης λογικα θα ειναι πιο ακριβη??

Όχι,απλά συνεργάστηκαν για την Xfi Prelude η οποία θα είναι 40-50ε πιο ακριβή απ' αυτή που λες να πάρεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.