Jump to content



Το pcακι δεν ανοιγει...


isaias1983

Recommended Posts

Αυτή η τεκμηριωμένη σου απάντηση μου άρεσε καλύτερα. Όντως το e-shop από ό,τι έχω διαβάσει γενικότερα χωλαίνει στην διεκπεραίωση αλλαγών. Ίσως να αναπτύχθηκαν γρήγορα και να μην έχουν καλό σύστημα διαχείρισης αποθηκών; Δε ξέρω. Αλλά το θέμα είναι ότι με αυτά που κάνουν έχουν απωθήσει αρκετούς να κάνουν "βαριές" αγορές από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ειναι οτι εχουν καλες τιμες μονο αλλα κ οτι την μια μερα παραγγελνω κ την αλλη μερα τα εχω σπιτι μου εδω στα χανια....ενω απο αλλα μαγαζια που εχω παραγγειλει παντα κανουν 3-4 μερες μεχρι να τα παρω στα χερια μου...παντως πηρα σημερα στο eshop κ μου ειπαν οτι μολις το παρουν η την ιδια μερα η την επομενη το εχουν κοιταξει κ με εχουν ενημερωσει.τουλαχιστον ετσι μου ειπε το παλικαρι που μιλησα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από isaias1983 [Χθες, στις 21:03]

...παντως πηρα σημερα στο eshop κ μου ειπαν οτι μολις το παρουν η την ιδια μερα η την επομενη το εχουν κοιταξει κ με εχουν ενημερωσει.τουλαχιστον ετσι μου ειπε το παλικαρι που μιλησα....

Ελπίζω να κράτησες το όνομα του παλικαριού, όχι θα έχει κανένα πρόβλημα να πάρει πίσω τα λόγια του, αλλά λέμε τώρα.

Στη θέση σου θα έδινα σημασία μόνο στις πράξεις και όχι στα λεγόμενά τους.

Σα να λέμε: "Λόγια του αέρα λόγια, σαν ξεκούρδιστα ρολόγια.." :whistling

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.