Jump to content



Ghost Recon A.W II


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 13:22]

καλα ναι ρε η βαθμολογια ηταν απαραδεκτη για τετοιο game...το παιχνιδι φλερταρει ανετα απο 8.5 και πανω...γραφικα και ηχο εχει ενα 9αρι για πλακα για μενα..

ρε συ GruntGR μπηκες σε κανα server οnline αξιζει? γιατι στο ντεμο δεν μου πολυαρεσε..

Το μονο που εχω στον σκληρο ειναι η beta, το mp demo και το sp demo, μαλλον θα παρω την full απο play.com για 28 ευρω, το multiplayer ειδικα στο mode του demo μου φανηκε να εχει αρκετο βαθος αν και με τσατισε το γεγονος οτι δεν υπαρχουν radio commands να συνενοεισαι στο τσακα τσακα, ολο και καποιο καλο παιδακι θα κυκλοφορησει κανα script με teammessage-shortcuts ομως :) επισης ακουω πως ακομα και στο team deathmatch ειναι αρκετα καλο ( αλλα πιστευω οχι καλυτερο απτο team adversial mode στο raven shield και στο rogue spear )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

λοιπον Ghosts ...εγω ειμαι στο ACTIII Codename Farallon καλα η πιστα ειναι αντε γεια!!

Grunt και γω ρε φιλε θα το αγορασω μια χαρα τιμη ειναι...ασε που αξιζει κιολας..και σιγουρα αν κρινω και απο το campaign θα χει καλη φαση και στο multiplayer...ασε που γουσταρω πολυ τα οπλα που χει...και το aim που κανει που ειναι πολυ ρεαλιστικο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

...θα παρω την full απο play.com για 28 ευρω...

26.60 ;) Βασικά αμελητέα διαφορά, αλλά γιατί να την πληρώσεις?

Κάνε την αγορά σε λίρες. Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχει διαφορά από το να το γυρίσεις σε . Σε μερικά είναι >10%

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Δεν το πιάνω τώρα, αλλά νομίζω ότι scopes, σιγαστήρες και βομβιδοβόλα τα προσθέτεις στα έξτρα... Ανοίγει dropdown και στα βγάζει.... Το έχεις δει αυτό? :...:

οχι δεν το χω δει καλα που το πες...

ρε σεις αυτο το drone τι ακριβως κανει?

Link to comment
Share on other sites

Απλή κάμερα είναι που ίπταται πάνω από το πεδίο μάχης και δίνει εικόνα. Πολύ βολικό για να βλέπεις κινήσεις εχθρού και να τους ανακαλύπτεις σε σημεία που δε μπορείς να πας. Μειονέκτημα, βλέπει κάθετα από πάνω, οπότε δεν έχεις ορατότητα σε υπόστεγα, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Απλή κάμερα είναι που ίπταται πάνω από το πεδίο μάχης και δίνει εικόνα. Πολύ βολικό για να βλέπεις κινήσεις εχθρού και να τους ανακαλύπτεις σε σημεία που δε μπορείς να πας. Μειονέκτημα, βλέπει κάθετα από πάνω, οπότε δεν έχεις ορατότητα σε υπόστεγα, κλπ.

και δεν μου λες απο που βλεπεις το συστημα αυτο απο το map να υποθεσω?

εντωμεταξυ στο Codename Farallon εφαγα ασχημο μπλεξιμο....ειμαι σε ενα φυλακιο μου την πεφτουν απο παντου και εχω και δυο ελικοπτερα που με κυνηγανε και εχω μονο ενα

Anti-Armor...δυσκολο σημειο...

Link to comment
Share on other sites

Στο χάρτη σου μαρκάρει με διαμαντάκι (αν το έχεις ενεργοποιημένο στις επιλογές) τους εχθρούς, αλλά μπορείς να δεις "από τα μάτια του" επιλέγοντάς το, όπως επιλέγεις τα άτομα της ομάδας σου.

Δεν έχω φτάσει εκεί και θ'αργήσω. Το pc πήγε στον Κοπρίτη για μόντα και θα μείνω 3-4 μέρες χωρίς...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Το pc πήγε στον Κοπρίτη για μόντα και θα μείνω 3-4 μέρες χωρίς...

Φωτογραφικό υλικό μόλις το πάρεις στο asap ε :D

Έμαθε κανείς για το PhysX σε αυτό το παιχνίδι τελικά αν αξίζει?

Link to comment
Share on other sites

Αντε και σήμερα που τέλειωσα με την μία μάχη (αναβάθμιση + modding) καιρός να συνεχίσουμε την πραγματική μάχη στο GRAW2.... :D 3 μέρες ή στην δουλειά :mad: ή στο ΠΛΑΙΣΙΟ θα ήμουν... ελεος....

Βασικά το έχει παίξει κανείς το full game online να μας πει εντυπώσεις? γιατί χτες μέσα σε όλα σκέφτηκα να το "χτυπήσω" μεν αλλά η τσέπη είχε μείνει με 25 cash :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Έμαθε κανείς για το PhysX σε αυτό το παιχνίδι τελικά αν αξίζει?

βασικα αμα εχεις καρτα για PhysX θα τα δεις ολα κανονικα...εμενα μου χει ανοιχτο μονο το νορμαλ..και μετα παει σε PhysX High και Εxtreme....μαλλον μελλοντικα chipακια θα το κατεχουν το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα πως με ενα κολπο μπορουν οι κατοχοι 8800gtx να ενεργοποιησουν την PPU που υπαρχει πανω στις καρτες τους ( δεν ξερω αν υπαρχει και στις gts ) ετσι ωστε τα "high" και "extreme" settings να ειναι διαθεσιμα χωρις physx ;-) θα ποσταρω σε λιγο το guide αν ειναι

Link to comment
Share on other sites

εμενα πειραζει που δεν μ αρεσε το εν λογω παιχνιδι?ημουν ετοιμος να το παραγγειλω αλλα ευτυχως το παιξα σε ενα φιλαρακι........γραφικαρες.....αλλα το gameplay τελειως αθλιο οπως σε ολα τα tom clancy.

battlefield2 φορ τεχ γουην

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Χθες, στις 23:21]

Διαβασα πως με ενα κολπο μπορουν οι κατοχοι 8800gtx να ενεργοποιησουν την PPU που υπαρχει πανω στις καρτες τους ( δεν ξερω αν υπαρχει και στις gts ) ετσι ωστε τα "high" και "extreme" settings να ειναι διαθεσιμα χωρις physx ;-) θα ποσταρω σε λιγο το guide αν ειναι

Φίλε GruntGR μιας που είσαι και διαβαστερο παιδί από οτι βλέπω :p ... μήπως βρήκες και καμια άκρη και για την 2900 μπας και δούμε και εμείς άσπρη μέρα?

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 00:23]

εμενα πειραζει που δεν μ αρεσε το εν λογω παιχνιδι?ημουν ετοιμος να το παραγγειλω αλλα ευτυχως το παιξα σε ενα φιλαρακι........γραφικαρες.....αλλα το gameplay τελειως αθλιο οπως σε ολα τα tom clancy.

battlefield2 φορ τεχ γουην

Κανείς δεν είναι τέλειος... :p βασικά και εγώ στην αρχή τα ίδια έπαθα αλλα τρώγοντας ανοίγει η όρεξη τελικα και κόλλησα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

εμενα πειραζει που δεν μ αρεσε το εν λογω παιχνιδι?ημουν ετοιμος να το παραγγειλω αλλα ευτυχως το παιξα σε ενα φιλαρακι........γραφικαρες.....αλλα το gameplay τελειως αθλιο οπως σε ολα τα tom clancy.

battlefield2 φορ τεχ γουην

γιατι ρε fragma ωραιο ειναι και αρκετα πιο ρεαλιστικο απο το bf2 ειδικα στο θεμα του aim..μηπως δεν το παιξες αρκετα ...στην αρχη ξενιζει λιγο ειδικα αμα εισαι και απο bf2...αλλα μετα ειναι πολυ addictive...και εχει γραφικαρες και φοβερη μουσικη ..εγω το παραγγειλα παντως απο το play..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.