Jump to content



Προσφορές Σαραφίδη για 14/06/2007


retzosd

Recommended Posts

Σήμερα το πρωί στη δουλειά, ο προϊστάμενος μου είχε μαζί του ένα 4σέλιδο φυλλάδιο του Σαραφίδη με κάποιες προσφορές μόνο για αύριο την Πέμπτη που είχαν αφήσει στην πολυκατοικία του. Το μάτι μου έπεσε σε κάποια προϊόντα και κράτησα τον κατάλογο.

Καθαρά προς ενημέρωση, παραθέτω κάποια προϊόντα ( άφησα απ'έξω ψυγεία, κλιματιστικά, φραπιέρες, ζυγαριές λιπομέτρησης, σιδερώστρες και λοιπά gadgets :D ).

Οι τιμές είναι με Φ.Π.Α. Οι τίτλοι είναι clopy-paste από το φυλλάδιο και ό,τι φαινόταν από τις φωτογραφίες των προϊόντων.

Εξωτερικός HD LACIE 500GB USB 2.0 Porsche Design - 99

Μάλλον αυτός (εμφανισιακά ολόιδιος)

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.304046

1GB Flash Memory Stick A-DATA USB2.0 - 9,90

512MB MP3 Player Trekstor Cebrax (FM Radio + Voice Recorder) - 19,90

Πολυμηχάνημα Α4 Canon MP160 - 66

Πολυμηχάνημα Α4 Lexmark 5 σε 1 (Fax/Scan/Copy/Print/Telephone) - 79

Αγνώστου πατρός... δεν λεέι μοντέλο.

1GB MP4 Player (1.5'' TFT, MP3, MP4, REC, Photo Viewer) - 34,90

Αγνώστου Κινέζου-ας πατρός και μητρός. To κλασσικό μαύρο MP4 player που βρίσκεις στο Ebay και όχι μόνο, με προέλευση πέρα από το Σινικό Τείχος.

http://cgi.ebay.com/NEW-1GB-BLACK-MP4-MP3-VIDEO-TFT-1-5-LCD-FM-PLAYER_W0QQitemZ190121683806QQihZ009QQcategoryZ73839QQrdZ1QQcmdZViewItem

Ψηφιακή Φωτογραφική Μηχανή 7,2 MP Sony S700 Cybershot - 129

LCD NEC 170V 17'' - 149

LCD ΕΙΖΟ S1701 Black - 199

Τηλεόραση LCD 32'' Panasonic TX-32LE60F (HD Ready, 1366x768) - 599

Τηλεόραση TFT LCD 37'' LG37LE2R (HDMI, XD Engine, HD Ready, 1366x768) - 799

Αυτά ήταν. Έγραψα ό,τι έβλεπα. Όποιος θέλει να ρωτήσει κάτι... στα καταστήματα.

http://www.sarafidis.gr/el/shops.asp

Προσωπικά - και αν μου πουν πως έχουν ακόμη, γιατί δεν μπορώ να πάω το πρωί - μια ζυγαριά μπάνιου λιπομέτρησης με 25 θα την πάρω ( Το gadget :T: ). Μέγιστο βάρος λέει 150Kg, άρα με καλύπτει. Ίσως να ρωτήσω και για τον Lacie.

Το παρόν να μην θεωρηθεί διαφήμιση της εν λόγω αλυσίδας. Απλά ενημερώνω ... γιατί και εγώ έχει τύχει να εκμεταλλευτώ προσφορές που ανέφεραν άλλα μέλη του forum.

Αν παραβιάζω κάποιο κανόνα του forum, ας διαγραφεί το θέμα από τους mods.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σε όλα τα καταστήματα για σήμερα Πέμπτη και με το γνωστό ''Μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων''.

Αρχική απάντηση από JohnnyX [Σήμερα, στις 22:39]

αφορα ολα τα καταστηματα?

Link to comment
Share on other sites

πριν από 2 εβδομάδες υπήρχε η ίδια προσφορά αλλά μόνο στο κατάστημα της Θεσσαλονίκης, περιοχή αεροδρομίου. Για την σημερινή προσφορά, τουλάχιστον για τον δίσκο, υπάρχει αλλά όχι σε όλα τα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.