Jump to content



Κανόνι το E-Direct (?)


Wizard!

Recommended Posts

Από ότι φαίνεται η εταιρία E-Direct βάρεσε κανόνι και κλείνουν όλα τα καταστήματα.

Ακόμα δεν έχω βρει είδηση, αλλά αυτό το blog το αναφέρει, τα σχόλια όμως δείχνουν ότι δεν είναι μούφα... :wassat:

Thanx tο γαμώτ..γαμώτ.. που το βρήκε, αλλά ντράπηκε να το ποστάρει :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Wizard!

Ναι ρε Βασίλη... Αλλά όλο άλλοι τις κάνουν... Εμείς γιατί όχι? :cry:

συγνωμη μαν αλλα αυτο αντιτιθεται στις αρχαιοελληνικες αξιες που τοσο δυνατα εχεις υποστηριξει. ο πλουτος θεωρητο σιγουρα οχι αρετη στην αρχαια ελλαδα , η δε κομπινα σιγουρα ο λεωνιδας δε θα πω οτι θα την ενθαρρυνε ποτε. τελικα τι εισαι , διαβασα το blog σου και βλεπω τι γραφεις και εδω , τρεις λαλουν και 2 χορευουν. οτι ναναι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παντου λες οτι θες να γινεις πλουσιος , μετα στο μπλογκ λες για τις αρχαιοελληνικες αρετες , παν μετρον αριστον και τα λοιπα. που ειναι το μετρο?

δε σε καταλαβαινω ειλικρινα. κανεις πλακα γενικως?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με φίλο πρώην υπάλληλο της e-direct και μου το επιβεβαίωσε!

Όντως ο Σαρόπουλος έχει εξαφανιστεί με τα 600k. Επίσης, more info, ο Σαρόπουλος ήταν ναυτικός οπότε το να την κοπανήσει πανεύκολο θα είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου γιατί:

1. Μπορεί να οδηγεί/έχει σκάφος κι η απόδραση από υδάτινα σύνορα είναι ίσως η πιό εύκολη

2. Μπορεί να έχει φίλους σε καράβια και να τον έχωσαν μέσα, και να τον βγάλουν στην Αυστραλία μετά από 2 μήνες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

δεν πιστευω να τα λετε σοβαρα αυτα τωρα.

οχι ρε μαν , εστειλε ο ΤΕΣΛΑ τισ κοσμοσφαιρες και τον πηραν. τωρα ειναι παρεα με το λιακο και το πουτιν καθως και το πατρερα παισιο στην ερημο τεχνοτικλαν, οπως καθε αξιος ελλην

Link to comment
Share on other sites

το δυσκολο ειναι να φυγεις ή να κρυφτεις;

γιατι κι εγω εχω ναυτικο φυλλαδιο, αλλα τα 600Κ δεν εχω. και με 600Κ κρυβεσαι, με ναυτικο φυλλαδιο (ή γνωριμιες στον κυκλο) δεν κρυβεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.